Skocz do zawartości
Kazuki

Elektryczne lusterka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam takowe pytanko a wsumie dwa.

1. Chodzi mi o ustawianie lusterek, gdy chce ustawic lewe lusterko to w trakcie ustawiania rowniez prawe sie kreci, lecz gdy przelacze na prawe i je ustawiam to lewe stoi w bezruchu, czy to normalne ?

 

2. I jeszcze jedno pytanko, przy joy'stiku do ustawiania lusterek jest 'R' 'L' i taki obrazek, ktory wyglada jak podgrzewanie lusterek, czy przekrecajac na niego cos to daje czy tylko to ze przypadkowo nie zmienimy ustawienia lusterek ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chodzi mi o ustawianie lusterek, gdy chce ustawic lewe lusterko to w trakcie ustawiania rowniez prawe sie kreci, lecz gdy przelacze na prawe i je ustawiam to lewe stoi w bezruchu, czy to normalne ?

 

U mnie jest tak samo więc to normalne :P

 

I jeszcze jedno pytanko, przy joy'stiku do ustawiania lusterek jest 'R' 'L' i taki obrazek, ktory wyglada jak podgrzewanie lusterek, czy przekrecajac na niego cos to daje czy tylko to ze przypadkowo nie zmienimy ustawienia lusterek ?

 

Daje tyle, że podgrzewa lusterka :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Daje tyle, że podgrzewa lusterka

 

Ale jak przekrece na ten obrazeczek to wtedy caly czas je podgrzewa ? Czy tylko np. jak odpale podgrzewanie tylnej szyby ? :P Jak to dokladniej dziala ? :P

Wiem ze straszne pytania zadaje, ale po prostu jestem ciekawy ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ustawisz na grzanie lusterek to tylko on się podgrzewają, jak jest na tym obrazku to cały czas grzeją. Działa to niezależnie od podgrzewania szyby tylnej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1. Chodzi mi o ustawianie lusterek, gdy chce ustawic lewe lusterko to w trakcie ustawiania rowniez prawe sie kreci, lecz gdy przelacze na prawe i je ustawiam to lewe stoi w bezruchu, czy to normalne ?

 

Witam.

U mnie jest podobna sytuacja.

Czy któś może wytłumaczyć w jaki sposób zmienić w komputerze żeby kazde z lusterek ustawiać osobno. Czytałem na forum, że jest to możliwe.

Edytowane przez Sierko2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam.

U mnie jest podobna sytuacja.

Czy któś może wytłumaczyć w jaki sposób zmienić w komputerze żeby kazde z lusterek ustawiać osobno. Czytałem na forum, że jest to możliwe.

to po prostu jest były anglik i ma główne sterowanie w lusterku pasażera a nie jak powinno być kierowcy ktoś zapomniał to przełożyć jak powinno być

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to po prostu jest były anglik i ma główne sterowanie w lusterku pasażera a nie jak powinno być kierowcy ktoś zapomniał to przełożyć jak powinno być

Jaki anglik ? :|

Witam.

U mnie jest podobna sytuacja.

Czy któś może wytłumaczyć w jaki sposób zmienić w komputerze żeby kazde z lusterek ustawiać osobno. Czytałem na forum, że jest to możliwe.

Przecież to normalna sytuacja, jak w każdym passku. Najpierw ustawiasz lusterko lewe, a później wyregulujesz sobie prawe :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to po prostu jest były anglik i ma główne sterowanie w lusterku pasażera a nie jak powinno być kierowcy ktoś zapomniał to przełożyć jak powinno być

 

To prawda. Mam Passata po przekładce. Chciałem tylko wiedzieć czy da się to w jakiś sposób "naprawić" żeby każde z lusterek ustawiać osobno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam paska z niemiec na bank niemiecki nie angol i tez tak mam z tymi lusterkami.Kumpel w turanie tez ma ten sam motyw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To prawda. Mam Passata po przekładce. Chciałem tylko wiedzieć czy da się to w jakiś sposób "naprawić" żeby każde z lusterek ustawiać osobno.
każdego lusterka nie ustawisz w pasku osobno ten typ tak ma ze jak ustawiasz lewe to prawe też zmienia pozycje a jak prawe to lewe jest nie ruchome

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To że jak zmieniasz ustawienia lewego lusterka to prawe się zmienia to faktycznie standard i tak ma być. Dzięki temu jak chcesz cofać i zobaczyć na krawężniki po bokach zjedziesz lusterkiem lewym w dół prawe ci też samo zejdzie. Ustaw najpierw lewe a potem ustaw prawe ;)

 

Dla przykładu w bmw jest taki bajer że jak wrzucasz wsteczny lusterka z autmatu ci zjeżdżają w dół ;) (pewnie w VW też coś takiego jest ) :provw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wytłumaczenie :)

W takim razie nie będę już nic kombinował.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dla przykładu w bmw jest taki bajer że jak wrzucasz wsteczny lusterka z autmatu ci zjeżdżają w dół (pewnie w VW też coś takiego jest )

No VW tez maja i to nasze pasaciki, w opcji z pamięciami foteli bodajże.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy u Was też jest podgrzewane tylko lewe lusterko ?

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podgrzewane są oba. Może matę grzewczą masz spaloną, albo wymienione szkiełko? Wyciągnij lusterko i będziesz wiedział. W pierwszym przypadku szkło "jest podłączone" do kabli, w drugim - kable będą swobodnie wisieć. Wyciągnięcie wkładu - 15 sek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a może ktoś napisać bo nie mogę znaleźć a zapomniałem jak się powinno ustawiać te lusterka? Pamietam coś że najpierw prawie do pozycji krańcowej potem przełączyć na lewe i coś tam... właśnie jak to ma byc:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to rozumuje w ten sposób...tak na męski rozum:D Najpierw sprawdzasz w jakim położeniu przełacznika reagują 2 lusterka a w jakim jedno. Nastepnie jako pierwsze ustawiasz to które chodzi razem z drógim a potem przełacznik na drógi lustro i dostrajasz dogie...no ja tak do tego doszłem bez forum:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok ale wiem ze jest na to definicja dokladna:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy regulatorze ustawionym na lewe lusterko przestawiają się obydwa-od tego zacznik.Później ustaw do pozycji ustawiania prawego lusterka i je dostosuj do własnych potrzeb :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam jeszcze takie pytanko, mianowicie: mój Passat jest po przeróbce z anglika i mam dwa duże lusterka. Co do ustawienia lewego lusterka jest ok, ale gdy ustawiam prawe to mam wrażenie że jest jakby mniejszy zakres regulacji. Jak chcę ustawić na max do siebie żeby np. widzieć bok auta to nie mogę.

Czy zakres regulacji lewego i prawego lusterka jest taki sam?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności