Skocz do zawartości
syjan1212

kilka pytań o elektronice w passat b6

Rekomendowane odpowiedzi

szukałem wejścia VAG i nie mogę go znajść czytałem inne posty ale pod kierownicą go nie ma proszę o dokładny opis gdzie się on znajduje.

 

Próbowałem otworzyć ten schowek po lewej stronie kierowcy tak by dostać się do bezpieczników niestety nie udało mi się a boje się mocno ciągnąć by go nie urwać ma ktoś sposób jak się go wyjmuje?

 

Jak wymienić żarówkę H7 czytałem inne posty ale u mnie nic się nie da przekręcić żarówka jest tak jak by za taką metalową płytką ale jej też za nic nie mogę wyciągnąć ma ktoś na to sposób??

 

z góry dziękuje za pomoc i pozdrawiam syjan1212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
szukałem wejścia VAG i nie mogę go znajść czytałem inne posty ale pod kierownicą go nie ma proszę o dokładny opis gdzie się on znajduje.

 

Próbowałem otworzyć ten schowek po lewej stronie kierowcy tak by dostać się do bezpieczników niestety nie udało mi się a boje się mocno ciągnąć by go nie urwać ma ktoś sposób jak się go wyjmuje?

 

Jak wymienić żarówkę H7 czytałem inne posty ale u mnie nic się nie da przekręcić żarówka jest tak jak by za taką metalową płytką ale jej też za nic nie mogę wyciągnąć ma ktoś na to sposób??

 

z góry dziękuje za pomoc i pozdrawiam syjan1212

Złącze OBD jest po tym schowkiem którego chcesz wyjąć . Schyl się mocniej a wszystko będzie jasne . Co do wyjęcia schowka to na górze schowka są dwa plastikowe ograniczniki , trzeba je podgiąć do góry i schowek otwiera się do końca , widać bezpieczniki , ja tak robię .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki

 

co do tego schowka to trochę się boje żeby tego nie złamać

 

a jak z tą żarówką?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też za pierwszym razem się bałem ale jakoś poszło i już parę razy to robiłem :) Co do żarówki to nie podpowie bo robiłem to dawno i nie pamiętam ale nie miałem z tym problemu bo wymieniałem żarówki .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prosił bym jeszcze instrukcje wymiany tej żarówki jeśli ktoś wie. szkoda mi jechać do serwisu i płacić za coś takiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie wymieniają żarówkę za darmo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam po gwarancji i sprowadzony z Niemiec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Próbowałem otworzyć ten schowek po lewej stronie kierowcy tak by dostać się do bezpieczników niestety nie udało mi się a boje się mocno ciągnąć by go nie urwać ma ktoś sposób jak się go wyjmuje?

Schowek sie mocno ciągnie i wyskakuje z zawiasów nie trzeba wyginać ograniczników a co do bezpieczników to nie lepiej z boku otworzyć klapke ,po lewej jak i po prawej.Co do wymiany żarówki to jest opis na forum napewno.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak wiem że jest ale jest napisane że się przekręca i wychodzi a u mnie nic się nie przekręca tylko żarówka jest przyciśnięta taką metalową blaszką i chodzi mi o to jak mam wyciągnąć tą żarówkę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po tym kabelku do żarówki to wygląda na to że mam valeo

 

z tego obrazka nic nie widać jak to wyciągnąć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam po gwarancji i sprowadzony z Niemiec

 

Nie ma znaczenia - ja też mam po gwarancji. Przyjeżdżam, pytam czy mogli by zmienić żarówkę i sru (through). Koszt wymiany = koszt materiału. :)

 

Jeśli masz blisko to podjedź i spytaj - a nuż się uda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie mam jakieś 40km a poza tym kupiłem już sobie żarówkę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz valeo to poprostu mocniej ja pociagnij i wyjdzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności