Skocz do zawartości
muniekwawa

dopasowanie amortyzatorow prosba o pomoc

Rekomendowane odpowiedzi

witam,nawet nie wiedzialem ze kupno amorkow do paska to taka jazda,mieszkam w uk i tu jest straszny z tym kociol.chce zakupic takie amorki

Part Number –

3B0413031AB

3B0 413 031 AB

Description –

NEW GENUINE VW PASSAT FRONT SHOCK ABSORBER , GAS FILLED SHOCK ABSORBER , MARKED WITH LIGHT BLUE

Application –

PASSAT 2003-2005 ENGINE MODEL AWT , AZX , AWM , ALT , AVB , AVF , AWX , BHW+ , AZX , AVF+ AND PR NUMBER PR-1BA , 1BF , 1BH , moj pasek to 2002r 1,9tdi silnikAWX i oto moje pytanie dlaczego w ogloszeniu zaznaczone jest ze to tylko od modelu 2003,nie wiem o co kaman moze ktos mi to wytlumaczy.i jeszcze jedna sprawa mam do kupienia okazyjnie zestaw sportowych amorkow plus sprezyn firmy KW byly kupione do B5 AUDI A4/QUATTRO 2.4 - 2.8 LITRE to chyba jest to samo zawieszenie co w pasku tylko ze wiekszy silnik czy sie myle?

 

---------- Post added at 21:57 ---------- Previous post was at 13:15 ----------

 

nikt nic nie wie??to moze z innej strony amortyzatory o numerach 3B5 513 031 E- czy podejda do mojego paska?2002r,1,9tdi 130 kucy,awx.Nie mam gdzie tego sprawdzic mieszkam w u,k a to taki debilny kraj,ze nikt nic nie wie.

Edytowane przez muniekwawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg ETKI na tył idą takie amory:

3b5 513 031 b -limuzyna

3b9 513 031 g - variant

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3B5 513 031 E- czy podejda do mojego paska?2002r,1,9tdi 130 kucy,awx.Nie mam gdzie tego sprawdzic mieszkam w u,k a to taki debilny kraj,ze nikt nic nie wie.

Nie przesadzaj, nie jest aż tak źle. Ja wszedłem do sklepu podałem numer rejestracyjny i za dwie minuty miałem w reku amorki dokładnie takie jak idą do mojego paska. :D

A odnośnie tego numeru, do twojego autka idą amorki 3B5513031B Do numeru nadwozia 3B-3-600000 czyli gdzieś do polowy 2003-go roku. Od numeru nadwozia 3B-4-000001 idą takie amorki jak podałeś czyli 3B5513031E.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oki dzieki,tylko zastanawia mnie sprawa czym sie roznia te amorki?chyba nie robili jakis zmian w 2003r,nie wiem moze sie myle.pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
oki dzieki,tylko zastanawia mnie sprawa czym sie roznia te amorki?chyba nie robili jakis zmian w 2003r,nie wiem moze sie myle.

Nie mam pojęcia jaka jest różnica. Stosowane sa do takiego samego zawieszenia i myślę ze powinny pasować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy orientujecie się czy np Bilstein robi różne twardości amorów

do Passata?

 

Chciałbym zmiękczyć zawieszenie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności