Skocz do zawartości
piniu2152

Silniczek regulacji swiatel

Rekomendowane odpowiedzi

Czy moze mi ktos powiedziec czy po rozkreceniu silniczka regulacji swiatel jest mozliwosc wyciagniecia jeszcze tego trzpienia ktory wchodzi do odblysnika?Bo bylem na diagnostyce i swiatla po ustwieniu dalej swieca mi za nisko.Diagnosta powiedzial mi ze kazdy silniczek ma takie wewnetrzne pokretla do ustawiania,.Ja nie wiem czy tak jest a chcialbym wreszcie wyregulowac te swiatla i przy okazji niczego nie zepsuc.Prosze pomozcie!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

silniczek nie ma żadnych "pokręteł do ustawiania". Diagnosta wprowadził Cię w błąd... Nie bardzo też rozumiem w czym jest problem. Uważasz, że źle Ci to ustawił? czy chcesz podnieść powyżej tego, co ustawił Ci diagnosta? Przy prawidłowym ustawieniu świateł lampy w 3BG świecą całkiem porządnie (a podniesienie ich wyżej nic Ci już nie da - zasięg będzie taki sam, jedynie zaczniesz świecić ludziom po oczach). Jeśli uważasz, że jest za nisko, to może trzeba zasięgnąć opinii innego specjalisty?

 

Z tego co przyglądałem się lampie po rozebraniu ją na czynniki pierwsze, lampka w 3BG ma ogromny zakres regulacji (nie wiem po co - chyba że do auta po dzwonku), więc nie ma absolutnie żadnych problemów, żeby ją porządnie wypoziomować (problem jest taki, że nie każdy diagnosta wie jak to robić - mi kiedyś facet na stacji tak "rozkręcił" lampę, że było wszystko ok dopóki nie włączyłem "długich" i nie okazało się, że lewe oko świeci na prawo w kosmos, efektem czego przed samochodem jest ciemno).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przy prawidłowym ustawieniu świateł lampy w 3BG świecą całkiem porządnie

 

Tylko widzisz Marku, kolega jakoś się nie przyznał w tym temacie, że chodzi o angelayes-y, o których dla odmiany wspomniał w innym http://forum.vw-passat.pl/showpost.php?p=590654&postcount=8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o paaanie, to angel eyesów nie supportujemy ;):rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Diagnosta powiedzial mi ze kazdy silniczek ma takie wewnetrzne pokretla do ustawiania,

reflektor ma pokrętła do regulacji ( góra - dół , prawo - lewo ) , silniczek nie ma żadnej regulacji , i zmień tego specjalistę :D .

PozdraVWiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem ze ten reflektor ma pokretla gora i dol itd.Ale diagnosta za pomoca tych bzdetow ustawil je tak wysoko jak mogl a jednak jest za nisko.Teraz sie zastanawiam co jesszcze mozna zrobic zeby je podniesc bo swiatlo daje mi tak ok 8m przed auto.Zaraz mi pewnie ktos napisze zebym zamontowal manualne pokretla zamiast silniczkow ale ja chce jednak silniczki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanie. Jaki jest zakres ruchu takich silniczków [w mm]?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam silniczek do B5 ('97) który się "zacina" - przez nieuwagę rozebrałem silniczek (razem z płytką) i po złożeniu nie chce ruszyć - w płytce jest taki plastikowy szary bolec, który po ruchu białego koła się przesuwa - problem w tym - że po przesunięciu bbiałego trzpienia najbardziej w środek obudowy silniczka - nie chce spowrotem wrócić (kręcać pokrętłem) - na pewno elektornika działa

Wobec powyższego:

Pomóżcie - może ktoś ma schemat jak złożyć ten silniczek - w którym miejscu ustawić ten plastikowy szary bolec - pod czy nad miedzianą blaszką - jaki program podać na pokrętle przed podpięciem silniczka do instalacji? Please help - szkoda wywalać kasę - jak silniczek działa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie podepnę się do tematu: jak zdemontować silniczek w Pasku B4?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności