Skocz do zawartości
Gość MarcinTDI

problem z zawieszeniem

Rekomendowane odpowiedzi

Gość MarcinTDI

Witam wszystkich, mam pewien problemik z paskiem mianowicie: samochodzik ma nierówne odległości miedzy centralnymi punktami na kołach a dokładnie z moich pomiarów wychodzi, że tylne prawe koło jest troszeczkę cofnięte do tyłu i to chyba będzie przyczyna lekkiego ściągania w prawo (zbieżność i opony sprawdzone, na pewno wszystko gra)

 

Proszę o radę, dodam tylko ,że autko na 100% nie było bite, ma 158 tyś. km oryginał !!! zero luzów (przynajmniej z przodu)

 

Passat B5 2000r. 1.9 TDi 115 KM, ATJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź mocowanie głównej belki (duży sienenblok)

 

img7653acb8.th.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MarcinTDI

Ok., sprawdzę. Normalnie ręce opadają, wydałem fortuna na różne pomiary i raz po ustawieniu zbieżności było oki, ale pojeździłem trochę zakładają przyrządy i znowu lipa..

A wracając do tematu to nie słychać żadnych stuków z tego „silentbloka” a cos innego mogło się zkrzywić…………?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się pod temat.

 

Ograniczniki amortyzatorów powinny się podnosić czy być na sztywno przymocowane do kielicha?

Tu zdjęcie:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b76e098c5be6c479.html

Jak stoję normalnie to jest prześwit między kielichem a tym ogranicznikiem, jak podniosę auto to ogranicznik przylega do kielicha(pod wpływem ciężaru koło opada i ogranicznik przylega do kielicha). Wydaje mi się, że to nie powinno się ruszać, ale może tak jest fabrycznie? Czy to wina walniętego łożyska amortyzatora? Dzieje mi się tak samo po obu stronach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności