Skocz do zawartości
VALDI

Jazda z rowerami - passat b6

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie ...

Jezdzil ktos z szanownych forumowiczy z rowerami passatem b6? jezeli tak to jakie jest najlepsze mocowanie oraz koszt takiego rozwiazania...

 

slyszalem o dachowych i na hak ...

z gory dzieki za opinie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam belki aluminiowe Thule do relingów , koszt około 400 zł i mocowania po 170 zł . Mocuję przeważnie 3 rowery i wszystko OK !!!!:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozesz zamiescic w wolnej chwili foto jak to wyglada u Ciebie na dachu?

Masz Varianta czy sedana?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Variant , jutro zakładam bo jadę po rodzinkę to strzelę fotę i prześlę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez zawsze zakladam na dach, albo trumne albo rowery - predkosci rzedu 160 na autostradzie mei stanowia problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam belki stalowe firmy Thule mocowane do relingow a do samych rowerow wybralem mocowania polskiej firmy (byly duzo tansze od Thule), wszystko ladnie sie trzyma, na autostradzie niemieckiej jechalem gdzies max 140, momentami 150 (ograniczenie w Niemczech do 130 z rowerami lub trumna na dachu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co mozecie polecic - skompletowac np z allegro jakis sprzecik do sporadycznego przemieszczania sie z rowerami? nie koniecznie jakis "super" firmowy

 

oczywiście do sedana.

Edytowane przez VALDI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze przejrzalem allegro i nic nei ma albo zestawy po 700-800 albo jakis shit za 150;/

od siebie moge polecic http://moto.allegro.pl/item678502516_thule_volkswagen_passat_b6_4d_05_bagaznik_vw.html

mamten zestawik tylko z zamkami i tymi uchwutami http://moto.allegro.pl/item687146188_uchwyty_na_rower_thule_2szt.html, musisz polwoac na allegro bo ja caly zestaw co prawda lekko uzywany ustrzelilem za 290

Edytowane przez Wazzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oryginalne podstawy na dach sedana kosztują 837pln i prezentują się znacznie lepiej niż thule.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście mam takie belki do kombi: http://www.allegro.pl/item706610006_bagaznik_na_relingi_najlepszy_zakup_u_nas_gratis.html

 

Uniwersalne do każdego kombii i sprawuja sie ok na specjalny klucz ampulowy. Uzywalem jak jechalem z trumna ok 180zm na narty i wszytko ok. Jesli czesto nie uzywasz a 1-5 razy w roku to moge Ci polecić jak bym uzywał częściej to bym pewni kupił jakieś thule markowe:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności