Skocz do zawartości
stefwal

Składanie lusterek przy zamykaniu drzwi

Rekomendowane odpowiedzi

Znacie może jakiś patent aby przy zamykaniu drzwi na podwójne ryglowanie składały sie równiez lusterka boczne :confused::confused::confused::confused::confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najpierw to lusterka muszą mieć taką opcje, a nie jestem pewien czy w Passatach były takowe montowane. W każdym razie jeżeli masz zwykłe lusterka to czeka Ciebie wymiana ich całych. (prawdopodobnie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
najpierw to lusterka muszą mieć taką opcje, a nie jestem pewien czy w Passatach były takowe montowane.
Elektrycznie skladane lusterka sa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
najpierw to lusterka muszą mieć taką opcje, a nie jestem pewien czy w Passatach były takowe montowane. W każdym razie jeżeli masz zwykłe lusterka to czeka Ciebie wymiana ich całych

 

Mam takie lusterka (składane elektrycznie), mam też podwójne ryglowanie :P:p:p:p. Widzę na ulicach, że inne współczesne samochody (Ople, Peugeoty) mają juz opcje zamykania drzwi ze składaniem lusterek. W instrukcji Paska nie piszą nigdzie o takiej możliwości :(. Czyżby nie przewidziano :638::638:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy nie trzeba przytrzymac przycisku zamykania ( tak jak do szyb ) zeby sie zlozyly ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak przytrzymasz to sie tylko szyby domkną :636::636: a lusterka ani drgną :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim pasku z 2005r przełacznik sterowania lusterkami ma pozycję chowania lusterek i można tylko złożyć lub rozłążyć lusterka na stałe. W menu Komfort nie ma opcji ustawienia na automatyczne chowanie lusterek:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam a ja mam pytanie jak sprawdzic czy mam elektrycznie skladane lusterka??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zobaczyc na porketle od lusterek czy masz pozycje skladania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam tak opcje na pokrętle sterowania lusterkami i zauważyłem ze zlozyc można tylko jak jest zapłon włączony, niestety nie dziala to tak ze chowaja sie po zamkniecu drzwi dopiero z pilota itp Jak przelazysz to od razu skladaja sie aby rozlozyc znow zabawa pokretlempo wlaczeniu zaplonu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zlozyc można tylko jak jest zapłon włączony

 

Nie tylko wtedy. Zaraz po zgaszeniu silnika, ale przed otwarciem drzwi i wyjęciem kluczyka też możesz złożyć. Po otwarciu drzwi, ta opcja na pokrętle lusterek jest już nieaktywna :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej !

Ja mam taki zestaw jak na zdjęciu.

Czy tu jest opcja skladanych lusterek?

A jak jest z ich podgrzewaniem?

 

I jak dokonac tego zlozenia.

 

Przepraszam jesli Was rozsmieszylem ale szukam odpowiedzi.

 

Pozdrawiam

24.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja mam taki zestaw jak na zdjęciu.

Czy tu jest opcja skladanych lusterek?

A jak jest z ich podgrzewaniem?

Nie masz składanych lusterek,a podgrzewanie to przełącznik w pozycji górnej i grzeją w dolnej masz sterowanie lustrami prawym i lewym,ale tyle to chyba wiesz:fajny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a według mnie nie widać czy są składane jak w górnej części masz 2 opcje a w dolnej 2 + pozycja neutral to masz sterowanie daj fote samego pokrętła ale centralnie z góry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i ktoś rozpracował tę funkcję? też bym chciał aby lusterka przy zamykaniu auta się chowały

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fabrycznie nie ma takiej opcji.

Zrobić się da,trzeba troche pogrzebac w okablowaniu. Lusterko skłąda sie po podaniu masy na jeden z pinów (nie pamietam teraz który). Spina z zamkiem. Jeden z kolgów zrobił sobie taka przeróbe w touranie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy dolozyc przekaznik nr 361 i lustra beda sie skladaly po zamknieciu auta z pilota.

Jak wyrobie czasowo to jutro u klubowiczki Asi bede z tym dzialal, albo w srode ostatecznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wystarczy dolozyc przekaznik nr 361 i lustra beda sie skladaly po zamknieciu auta z pilota.

Jak wyrobie czasowo to jutro u klubowiczki Asi bede z tym dzialal, albo w srode ostatecznie

 

ok a więc czekam na Twoją pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i ktoś rozpracował tę funkcję? też bym chciał aby lusterka przy zamykaniu auta się chowały

 

He he, patrzac na Peugota, też pomyślałem, ze byłaby to super opcja- do pierwszej zimy, kiedy to zlozenie luterek spowodowalo ich niecalkowite rozlozenie sie w czasie duzego mrozu. Pozniej jak sie przyjrzalem to po autostradowej jezdzie w szparach zbiera sie sol i nie ma sily, by one sie zamykaly i otwieraly calkowicie w takich warunkach.

No chyba, ze jakos koledzy tak zrobia, zeby byl wybor, skladac czy nie skladac :)

--

luk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności