Skocz do zawartości
Gość Alexandro

Jakie przewody zapłonowe ?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Alexandro

Na gazie czasami mam "strzał". Pojechałem do gazownika i on wyregulował gaz ale jeszcze przy zgaszonym świetle popsikał przewody rozpylaczem i pokazał mi iskrzenie. Dodatkowo powiedział mi, że u mnie duże spalanie (miasto 18 litrów gazu) może być spowodowane właśnie przewodami bo świece mam nowe.

Jakie polecacie przewody do mojego paska aby były naprawdę niezawodne.(do 150 zł) W internecie znalazłem, że silikonowe są najlepsze. Jeżeli ktoś mógłby mi wskazać sprawdzonego godnego polecenia producenta i ewentualnie namiary na tańszy zakup w internecie to będę wdzięczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem tańsze i je szybko zmieniłem, samochód w deszczu wcale nie chciał jechać, na przewodach niema co oszczędzać zakupiłem beru za 220zł z rabatem normalnie pewnie ze 270 zł, ale może niech się wypowie jeszcze ktoś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NGK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NGK niestety już straciło na jakości. Do VR6 żadna rewelacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam BERU. Istna rewelka! Nie zamienię na inne. Zapłaciłem 193 zł w InterCars

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja mam BERU. Istna rewelka! Nie zamienię na inne. Zapłaciłem 193 zł w InterCars

 

W którym inter carsie kupowałeś i czy ze zniżką ja swoje kupiłem na 11-go listopada i zaplaciłem 220 zł ze zniżka 20% :przestraszony:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może trzeba było kupić na Waryńskiego, tam zawsze można ponegocjować. A Beru do Paska to najlepszy wybór, spokojnie starczą na kilka lat. Na NGK się naciąłem, pisałem tu już o tym. Każdy kabel innej długości, nie było jak tego poukładać bo wisiały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisał Stempel72 - kupiłem na Waryńskiego. Nie wiem na ile kwestia ceny wynika z lokalizacji sklepu a na ile z dobrego kontaktu werbalnego ze sprzedawcą (jestem prawnikiem, i problemów komunikacyjnych raczej nie mam ;-) ). A tak na poważnie, to kable kupowałem w połowie października. Model ZEF 561 (0300.890.561).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie na kabelki BOSCH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siem!!!

U mnie siedza JANMOR-y!!!Dzieki temu mam pieknie w nocy podswietlona komore silnika :] O dziwo pasek smiga bez zaksztuszen,szarpnieci i innych przypadlosci,ktore powinny wynikac z przebic na kabelkach :przestraszony:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak jak napisał Stempel72 - kupiłem na Waryńskiego. Nie wiem na ile kwestia ceny wynika z lokalizacji sklepu a na ile z dobrego kontaktu werbalnego ze sprzedawcą (jestem prawnikiem, i problemów komunikacyjnych raczej nie mam ;-) ). A tak na poważnie, to kable kupowałem w połowie października. Model ZEF 561 (0300.890.561).

 

do silnika 1,8=201 zł

do silnika 2,0=293 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mocus

a przewody mogą byc przyczyną ze autko nie ma mocy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a przewody mogą byc przyczyną ze autko nie ma mocy ?

 

pewnie że tak zwłaszcza jak jest wilgotna pogoda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W skrajnych przypadkach, nawet gdy jest sucho. Czasem też mogą być przebicia na cewce zapłonowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W skrajnych przypadkach, nawet gdy jest sucho. Czasem też mogą być przebicia na cewce zapłonowej.

 

i moga być powycierane styki w kopułce i na palcu rozdzielacza stare przewody zapłonowe, i to też ma wpływ na mulenie silnika :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Tjac

Ja kupiłem ORYGINALNE bery do swojego wraz z kopułką palcem i świecami. Samochód jedzie jak po "tuningu" a wszystko za "grosze" u tego pana allegro >danielloss.

link do jego aukcji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też u niego kupowałem i jest OK -Cena i jakość!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja założyłem JANMORY do mojego VR, te droższe z przeznaczeniem do gazu, zapłaciłem coś koło 150zł i na razie śmigają bez zarzutu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Saimon_2005

Mam w swoim VR takie same kable jak armo i świece NGK.

Wymieniony został też palec i kopułka. Jestem super zadowolony, śmiga jak ta lala :hurra:

Link do strony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wymieniłem kable na BERU, założylem nowy palec i kopułke firmy Bosch, świece NGK, silnik chodzi świetnie, a co do kabli Janmora to zraziłem się do nich i więcej ich już nie kupie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności