Skocz do zawartości
Gość lolo1987

Podświetlenie diodami klamek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość lolo1987

Czy musze wyjmować tapicerke żeby odkręcić to co zaznaczone jest na fotografii na czerwono? To zaznaczone na niebiesko dam radę wyjąć . Czy ta dioda pasuje do podświetlenia klamek?

Dioda LED 3mm niebieska 12V - Zapodaje jej foto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość lolo1987

Foto diody - Dioda LED 3mm niebieska 12V Czy ona się nadaje na podświetlenie i czy obejdzie się bez ściągania tapicerki żeby ściągnąć to co na foto zaznaczone na czerwono.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W temacie diód nie pomogę Ci, ale mogę poradzić abyś sprawdzał pisownię, bo dorobią Ci czerwony pasek ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do wyjecia calosci to musisz zdjac caly boczek drzwi, inaczej sie nie da, poza tym musisz jakos podlaczyc zasilanie do tych diod wiec i tak musisz dostac sie do wiazki kabli w drzwiach

Po drugie co do diody, jak mozesz to lepiej zastosuj diode calkowiecie niebieska, tzn swieci na niebiesko ale po wylaczeniu tez jest niebieska (nie przezroczysta). Taka dioda slabiej swieci i nie swieci tak jaskrawym swiatlem co przezroczysta. Ja probowalem z obiema i zdecydowanie niebieskawa lepiej swieci, bo ma bardziej rozproszone swiatlo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gorny7

zdjęcie samego boczku to ok 15 minut . jedynie problem moze byc w odłączeniu linki klamiki wewnetrznej i póżniej jej mocowaniu .

 

-plastiku przy klamce nie sciągniesz .

-sterowanie szyb tak

 

foto w linku ale który juz był wyżej chyba go widziałęś???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kisila

Hej,

 

Musze zdjac boczek z przednich prawych drzwi (pasazer) - nie bardzo wiem jak sie za to zabrac - ma ktoś ładny opis ( zdjecia baaardzo mile widziane ) krok po kroku jak to zrobic i czego nie pourywać ? Coś z głośnikiem rezonuje i dostaje szału ( rezonuje tez gdy przyspieszam :(

 

Dzieki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak rozebrać drzwi:

Ściągasz tapicerke drzwiową wyciągając zaślepke z uchwytu(rączki) do zamykania drzwi(jest na zwykłych zatrzaskach więc nie bój się użyć siły).Pod tą zaślepką są 2 sruby.Kolejną 3 masz ukrytą na dole tapicerki.Ściągasz tapicerke ciągnąc od dołu by puściły spinki i podnosząc do góry aby zeszła z szyby.Odpinasz linke od klamki i kostke od głośniczka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kisila

Ok, jak z klamka slyszalem ze jest najbardziej "delikatna" jak zdjac i co wazne zalozyc linke ? odpinajac boczek mam ciagnac do dolu prostopadle do drzwi ?

 

Znalazlem taki dosc precyzyjny opis:

http://www.passatworld.com/forums/showthread.php?t=139569

brakuje mi tylko info jak z ta linka od klamki ...

 

Dzieki za pomoc !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gorny7

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9d1b13b396fa71b6.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9d1b13b396fa71b6.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/bbd76eb0df3315dd.html

tak wygłąda linka po odkreceniu tapicerki od dol lekko ją odginasz az odskoczą wciski najlepiej daleko zczyciem wlożyć dłoń i lekko odciagać tapicerkę

.później unosisz od dołu calą tapicerkę do góry az wysuniesie po szybie lekko w górę .najlepiej wcześniej naszykuj sobie coś do podparcia boczku -stolek oprzyj go na stołku i delikatnie wkladasz dłoń między szybę a wewnętrzną strone boczku i na ślepo odłączasz koniec linki z ucha klamki ,póżniej deliktnie odchylasz łapki jak na zdjęciu i wysuwasz do tły plastik linki ..

montarz odwrotnie wszystko na wyczucie w ciemno . stałem przy tym z 15 minut.

ja tak robilem moze ktoś ma inny patent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności