Skocz do zawartości
rm23

autko stanelo i nie chce ruszyc ;(

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

 

Passat b5 1.9 tdi silnik afn 110 koni rok 99 przebieg 290 tysiecy oryginal autko stanelo dzis rano!;( :confused: odpalilem go jak zawsze zapalil na strzala i po 5-8 sekundach zgasl bardzo sie zdziwilem no ale nic pomyslalem ze moze woda w ropie albo cos i odpalam dalej a tu nie chce krecic lekko cos lapie ale jakby go hamowalo, palilem kilka razy az stana tylko bylo slychac tykniecie pod maska i nic nie kreci co to moze byc? dodam ze akumulator 100% sprawny filtry i w ogole wszystko wymienione, 10 minut temu wyciagnolem rozrusznik rozkrecilem go i sam nie wiem:638: wyglada dobrze szczotki wirnik wszystko wyglada ladnie moze jakies sugestie co musze zrobic z rozrusznikiem przeczyscic cos? na co zwrocic uwage?? dzieki koledzy za pomoc !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

strzelił rozrząd?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozrzad ok bo sprawdzalem pasek jest napiety... dodam ze komputer nie pokazuje zadnych bledow, wmontowalem rozrusznik i teraz przy odpalaniu jakby sie slizgal?? mozliwe zeby go cos blokowalo czy tylko bendix do wymiany bo sam juz nie wiem co z nim.. ;( jesli sie podlaczy rozrusznik do akumulatora na ostro widac jak sie kreci i rusza takze jakby dzialal ale moze pod obciazeniem nie chce pracowac czego to moze byc wina ? dzieksss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozrusznik wymieniony na nowy objawy nadal takie same?! ma ktos moze jakies sugestie w tym temacie ? sciagnolem dekielek rozrzadu patrzac na wszystkie walki podczac proby rozruchu wszystkie sie kreca..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze bendix nie zazebia z kołem zamachowym

moze paliwo nie dochodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz wiem co jest! przeskoczyl pewnie pasek rozrzadu (byl wymieniany 40 tysiecy km temu) bo sciagnolem pokrywe zaworow i czesci tylko z nich mozna zbierac takze temat zamkniety zabieram sie za wymiane glowicy pozdrawiam !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności