Skocz do zawartości
Gość czarek1981988

Problem z szybą do B4

Rekomendowane odpowiedzi

Gość czarek1981988

Mam problem z przednią czołową szybą w passacie B4.Ostatnio ktos mi w nią puknął i pękła.W serwisie za nową szybe + załorzenie trzeba zapłacic 500zł.Znalazłem na szrocie passata ale niestety B3 innych nie ma.Jest w nim szyba w dobrym stanie i nie duzej cenie.Gdy zapytałem pana w serwisie to powiedział że niestety ale żebym miał lusterko wewnętrzne tak jak mam czyli na szybie to szyba musi posiadać na samym dole na środku taką spinkę(zamek) a takowej szyba z B3 nie posiada.Nie wiem co ma lusterko do spinki.Jezeli ktoś sie orientuje to prosze o pomoc.Z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość slawek_utg

500zl :przestraszony: nie mozliwe wez poszukaj ja do moejgo placilem 320zl z załozeniem a co do spinki to nie mam poejcia o co biega :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lusterko wewnętrzne jest przyczepione do szyby (do szyby jest przyklejone takie CUŚ do czego mocuje się lusterko)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mocus

w modelach b3-b3 sa 3 rodzaje mocowań lusterka

1. w b3 sa na samej górze

2. w b3 troszke niżej 2-3 cm

3. b4 - 10cm od góry

takze jak chcesz szybe od B3 to razem z lusterkiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość siara32
W serwisie za nową szybe + załorzenie trzeba zapłacic 500zł.

Strasznie dużo!!! Ostatnio miałem spotkanie z pieszym ... szybka poleciała ... tak jak kolega slawek_utg powiedział koszt wstawienia nowej szyby napewno nie powinien przekroczyć 350 zł. Nie wiem jak jest w B3 ale w B4 można lusterko sobie przełożyć ... sam tak zrobiłem.

Owocnego szukania tańszego serwisu :):vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności