Skocz do zawartości
przemek4net

scyzoryk chinol a vw.group (wymiary)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

mam alternatywny sterownik centralnego (podlaczony pod masy z wkladki zamka)

Scyzoryk w moim sterowniku to taki "prawie jak vw.group"

4825bb9a3c8b3ff6.jpg

Po rozwaleniu mojego swietej pamieci scyzoryka (byl 2 przyciskowy - jajko 433mhz) udalo mi sie nawet wlozyc grot ze sprezynka do chinola ale sie przycinalo cos otwieranie wiec w chinolowym grocie dorobilem szlaczek i scyzoryk generalnie dziala ok (pastylke imo dalo sie tez bez problemu przelozyc z ori scyzoryka)

Wszystko dziala cacy ale moje obawy sa co do wytrzymalosci tego bo plastiki sa 2 klasy ponizej "ori vw"

Jest sobie takie scyzroyk ori, ktory wyglada jak moj chinol

e736f54d51f1c558m.jpg

Podejrzewam, ze to ten scyzroyk zostal wlasnie uzyty u Chinczykow jako wzorzec.

To o co mi chodzi czy plytka z elektronika z chinola pasuje plug&play do tego ori scyzoryka? Czy ktos moze dyspunuje zdjeciem srodka a moze i ma wymiary ori plytki pilota?

Pozdrawiam,

Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup sobie nowy scyzoryk z dwoma kwadratowymi przyciskami, przełóż immo, grot i płytkę ze starego (433mHz) i będzie gicior. Ja tak zrobiłem i śmiga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

proszę kolego to są zdjęcia ori scyzoryka:D

Image0027.jpg

Image0026.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te zdjecia (dla pewnosci dopytam) sa takiego wlasnie ori 3 przyciskowego, ktory wizualnie wyglada dokladnie jak chinol?

Pozdrawiam,

Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest ori scyzoryk od mojego paska i jest taki sam jak ten na twoim drugim zdjęciu.

pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności