Skocz do zawartości
Gość DjAquaz

Straciły sie wycieraczki i kirunkowskazy chyba po kasacji inspekcji Passat 1.6 97'

Rekomendowane odpowiedzi

Gość DjAquaz

Witam.Jestem nowy na forum. Dzisiaj postanowiłem skasować inspekcje która mi wyskoczyła.Próbowałem kilkoma sposobami,okazało się że u mnie zadziałało w sposób taki że wcisnołem lewy i prawy przycisk na zegarach i wyskoczyło mi OIL kliknołem przycisk prawy i przeskoczyła na INSP więc lewym przekręciłem w prawo i pojawiły się --- więc se pomyślałem ok i zrobiłem to samo z olejem. Przed tym wycieraczki i kierunki działały. Teraz nie działają. Nie wiem czy to przez to czy nie .Zdziwiłem się ostro a jeszcze bardziej wpieniłem.Teraz nie mam ani wycieraczek ani migaczy.Oco kaman???

 

Mieszkam w UK więc mam angola passata estate 1.6 z 1997

 

Prosze o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam...

co ma piernik do wiatraka...? ;)

 

1. włącz zapłon

2. sprawdź bezpiecznik

 

 

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość DjAquaz

Stary tępy nie jestem z całym szacunkiem.Sprawdziłem i to i to .Pod kolumną kierownicy znajduje się szyna na której są osadzone przekaźniki.Teraz tak . Posiadam 5 gniazdek, od lewej 2 małe czarne ,potem jest miejsce na jeszcze jeden ale go tam nie ma.Potem jest szary.Poruszyłem go i zadziałały wycieraczki,ale potem się straciły ponownie i już się nie załączyły. Więc mam pytanie czy ten czwarty od lewej jest odpowiedzialny za takie podzespoły jak migacze, wycieraczki???

 

http://img134.imageshack.us/i/img77679is1jk.jpg/

 

Od czego jest II-- Przekaźnik odciążający styku "X" czy ma on związek z moim problemem???

 

A o inspekcje pytałem bo różne rzeczy się zdarzają i stało się to z w tej samej chwili.

 

P.s A co ma piernik do wiatraka???? Mąkę :mad:

Edytowane przez DjAquaz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A co ma piernik do wiatraka???? Mąkę

coś Ci nie poszło :D Co ma wiatrak do mąki ?? Nic

 

jeśli by kogoś interesowało to zagadnienie "A co ma piernik do wiatraka" to odpowiedz jest prosta , tyle samo liter :582:

 

 

ps. sorry ale nie moglem się powstrzymać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prawdopodobnie padł ci przekażnik lub zaśniedziały same wsówki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość DjAquaz

Ok fajnie ale który teraz bo jest ich kilka . Zauważyłem że awaryjne działają. Migaczy i wycieraczek brak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Od czego jest II-- Przekaźnik odciążający styku "X" czy ma on związek z moim problemem???

Pod ten przekaźnik są podłączone właśnie obwody elektryczne wycieraczek i kierunkowskazów. Generalnie Ten przekaźnik działa po włączeniu zapłonu i odciąża stacyjkę, żeby się nie spaliła jak włączysz wszystkie odbiorniki prądu w aucie, i mógł ci właśnie ten przekaźnik siąść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość DjAquaz

I o taką mi chodziło odpowiedź. Dzięki za pomoc:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności