Skocz do zawartości
materson

kluczyk do orginalnego haka passat b4

Rekomendowane odpowiedzi

witam

mam problem ostatnio kupilem hak do passata b4 i zeby do sciagnac potrzebny jest kluczyk na zamku jest wybity numer 75 moze to cos zanczy moze ktos tez ma wybity taki numer i moze kluczyk by pasowal albo jakies inne obejscia tego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez mam na kluczyku numerek, ale inny i 5-cio znakowy, nie powiem jaki :) Udaj sie do slusarza (dorabiacza kluczy) i zapytaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a na zamku od haku jaki masz numer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witanko,

Mam ten sam ból pasek z niemcowni przyturlał się bez kluczyka do haka a czasami kusi mnie, żeby go zdemontować. Pierzasty mówisz, że ślusarz poradzi sobie z taką zagadką nie mając oryginału na wzór?

EDIT:

hak firmy KOVIL nr na zamku 132.

Pozdrawiam Andrzej

Edytowane przez Diabeł_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zwykły ślusarz nie da rady przynajmniej u mnie w miasteczku

wiec dalej czekam na pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Ja mam problem przeciwny nie mam jak zapiąć haka z powodu braku kluczyka :(.

 

"Kluczo-dorabiacze" wysłali mnie do diabła więc zadzwoniłem do ASO.

Tam stwierdzili że jeśli podam numery haka (nie wkładki tylko pełny numer z tabliczki znamionowej)to bez problemu mi taki kluczyk zamówią. Nie chcieli podać ceny bo nie wiedzieli co za hak jest u mnie.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale mowa o haku do holowania??? bo teraz nie wiem po jaką cholere kluczy:D wiem ze jest juz pózno ale tu nie jarze:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a po taka BUKI ze hak jest demontowalny i bez pomocy kluczyka nie zdejmiesz go, chodzi o to zeby ci go nikt nie gwizdnal, a jak nie ma kluczyka to jest problem. U mnie na kluczyku jest 5cyfrowy numer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Możecie napisać jakich firm macie u siebie haki to może w pewnym stopniu ułatwi poszukiwanie kluczyka jeżeli większość będzie jednego producenta.

Mój hak firma KOVIL

 

Pozdrawiam Andrzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam cos takiego moze ktos pomoze zdjecie tabliczki i zamka

Zdj.388.jpg

aa.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcze panowie, ja nie wiedzaiłem ze tak jest jakiś kluczyk:D jutro zerkne czy jest tam faktycznie:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

materson ja mam taki sam hak i tez nie mam kluczyka i nigdy go nie wdzialem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzę ze będzie ciężko z tym kluczykiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ślusarz raczej nie poradzi sobie nie majac wzorca dlatego, że są to klucze z niemcowni, nasz zamki i klucze do nich, nawet takie do drzwi sa kodowane i maja chyba jakies wzorce, ale tu bedzie cieżko. Materson, wygląda na to, że nie zdejmiesz haka :) Polecam udać sie do dobrego ślusarza, ja dzis zajrze do swojego i zapytam, więc postaram sie jutro coś napisać najpóźniej. Ewentualnie trzeba znaleźć ślusarza-speca, który zdejmie hak bez kluczyka :) Są przecież właśnie tacy "specjaliści" od otwierania aut z zatrześniętymi kluczami w środku :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

udalo sie dorobic kluczyk u pewnego pana z wroclawia meczyl sie tydzien ale dal rade

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oooooo cholerka a możesz napisać jaki miałeś hak i ile taka przyjemność kosztowała, jak nie za wiele może rzuciłbym swoim hakiem do Was :)

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zobacz wczesienj byly zdjecia haku przyjemnosc 80zl z dwoma kluczykami ale radosc bezcenna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

słyszałem że na hali targowej we Wrocławiu dorabiają kluczyki a jak nie dadzą rady to wymieniają cały wkład i po problemie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności