Skocz do zawartości
kokos363

Spręzyny obnizajace-czy beda pasowac?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, na allegro znalazlem sprezyny obnizajace, i chce zapytac czy moze mi ktos powiedziec czy beda ona pasowaly do passata b4 sedan oraz czy mozna wywnioskowac o ile one obnizaja poniewaz koles napisal mi dlugos tych sprezyn.

P5050008.JPG

P5050010.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam takie same . i mialem je w passacie b5. obnizaja dosc duzo. mi to przeszkadzalo bo za nisko ale jak kto woli. na progach bedziesz musial przejezdzac zygzakiem bo bedziesz tarl:) wiec zastanow sie czy tak chcesz robic. ale jak zaplanowales kupno ich to musi ci sie to podobac. wiec je zaloz zawsze mozesz je zdjac:) z czego pamietam to bedziesz mial z 10 cm do progu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za informacje, jezeli bedzie mi przeszkadzalo do zmienie na ori ;) a mozesz powiedziec czy beda pasowaly do mojego b4 sedan, bo koles je zdjął z venta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tego to ci nie powiem bo ni emam pojcia ale jak beda zakladali ci to i m powiedz to wtedy przy zakladaniu oni ci powiedza czy pasuja no ale raczej powinnypasowac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz je kupilem i zamierzam sam zalozyc po niedzieli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ale raczej powinny pasowac. zreszta zobaczysz w niedziele. a jak juz zalozysz to daj zdjecie swojego paska zobaczymy jak duzo obnizylo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadziej ze chociaz w malym topniu pomoglem:) pozdro pokaz fotki jak juz zalozyles

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fotki obnizonego paska

obn.jpg

20090706302.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i gitara gra mam nadzieje ze troche pomoglem:) hehe ladnie sie teraz prezenyuje a byl jakis problem z montazem??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż tak duzo nie obnizają jak mówiles ;p z przodu jak sie ma narzędzia to moment sie wymienia ale z tylu jest przechlapane bo trzeba wyjmowac plastiki i niewygodny dostep jest do srob u gory mocujacych amortyzator. Tyle sprezyny stare nie nadawaly sie kompletnie do jazdy poniewaz byly w kilku czesciach :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś na forum bylo , że powinno się wymienić też amortyzatory na ( sportowe czy coś takiego ) bo te orginalne szybko Ci padną na niskich sprężynach .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no moje przynajmniej tyle obnizaly:Phehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ']['urbo

Witam wszystkich i pozdrawiam, jest to mój pierwszy wpis. Mam takie pytanko do kokos363 lub kogoś kto wymieniał sam sprężyny bo takowe bede nie długo zakładał do mojego paska b3 kombi oczywiście sprężyny pochodzą z takiego samego autka jak moje czyli b3 kombi i są żółte, mianowicie chodzi mi o to czy przy ściąganiu mcpersona zaznaczaliście jakoś mocowanie na śrubach żeby nie trzeba było potem śmigać na diagnostyke?? Czy nie da sie obejść bez ustawienia na nowo kąta pochlenia ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wedlu mnie nie da się idealnie trafić zęby nie zmieniła się zbierzcież. Ja wiele razy zaznaczałem sprawdzałem do poziomicy a potem i tak musiałem jechać na zbieżność. co ciekawe w golfie II wiele razy odkręcałem mcpersona i nie zwracałem uwagi na to i o dziwo zbieżność się nie przestawiała i nie cięło opon. pzd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się pod wątek bo też chciałem obniżyc swojego i znalazłem cos takiego http://allegro.pl/sprezyny-eibach-30-vw-passat-b5-b5fl-okazja-i1616993721.html jak sadzicie będzie dobrze i ile wytrzymają mi na nich fabryczne amorki teraz na przód kupiłem kyb nowe ale standard gazowe będę robił całe zawieszenie z przodu to i od razu bym sprężyny założył z tylu tez kupie nowe amorki tez kyb gazowe ale boje się ze zaraz mi padną na tych sprężynach Proszę o radę bo w sumie -30 to ie będzie tak dużo mi się wydaje Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam pytanko czy te sprezyny podejda do paska b5 3b kombi 1,9 tdihttp://moto.allegro.pl/sportowe-sprezyny-k-a-w-audi-vw-passat-b5-od-1zl-i1621591583.html

pilne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zależy czy są od diesla czy od benzyny.

Tzn nawet jeśli od benzyny to chyba Ci niżej siądzie...nie jestem pewny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koles na aukcji pisze ze bardzo niewie do czego sa ale do pasata podejda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak je kupisz za tą kwotę co jest wylicytowana to się przekonasz i raczej nie będziesz żałował 20zł:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprubujemy cos zalicytowac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności