Skocz do zawartości
PKLab

Porysowana przednia szyba - naprawa???

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

w moim passacie mam bardzo porysowaną przednią szybę. Jest to oczywiście wkurzające -szczególnie wieczorem kiedy światła samochodów jadących z przeciwka rozszczepiają sie na tych rysach. Czy jest jakiśdomowy sposób na usunięcie tych zadrapań?? Czy zostaje mi jedynie wymienić szybę???

 

I jeszcze jedno pytanie - z innej beczki.

Jak są mocowane boczne listwy w b3? U mnie są luźne i na dziurach latają i hałasują. Coś bym chętnie ztym zrobił ale boję się że połamie jakieś zczepy i będzie jeszcze gorzej.

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w moim passacie mam bardzo porysowaną przednią szybę

Jak masz polerkę, filc, tlenek ceru, wodę lub glikol i 2-3 godziny cierpliwości to usuniesz to domowym sposobem ;)

 

Kupiłem dokładnie taki zestaw jak tutaj: http://www.allegro.pl/item648461985_tlenek_ceru_100_g_tarcza_filcowa_na_rzep_125_mm.html

Po zabiegu przednia szyba jest jak nowa a proszku poszło 2 łyżeczki do herbaty

Edytowane przez monter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ten tlenek ceru to można jakoś kupić czy trzeba mieć tatę lub mamę w ALKAIDZIE?

 

Dzięki za linka - jestem z Wrocławia więc w poniedziałek polecę na zakupy.

Edytowane przez PKLab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego z tymi boczkami to radziłbym Ci tak. Przykręć na wkręty albo kup nowe satysfakcja gwarantowana :D:D. Napewno nie usłyszysz denerwującego halasu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jak to będzie wyglądało jak przykręce wkrętami :confused:

 

a nie da się tych listew jakoś delikatnie zdjąć/odpiąci i wymienić jakieś zapinki/zatrzaski czy cóś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da radę, zdejmij listwy żebyś wiedział co potrzebujesz i udaj się do ASO-podejrzewam że tylko tam dostaniesz zapinki a cena nie powinna być zaporowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapinki do B3

 

cena 2 zł/szt

 

w każdym większym sklepie z częściami tylko wydostać jeden na wzór :) zawsze mam kilka w zapasie nigdy nie wiadomo co odpadanie :) ( żart ) ale czasami podczas mycia karszerem potrafi się wysynąć i bez nowego się nie obędzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Chcialbym zapytać- Montera jak znależć taki zestaw na Allegro?Link który wkleiłeś został przeniesiony do archwum,jeżeli byś mógł napisać jak się nazywał ten zestaw,z góry dzięki.Pozrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz kupowałem tlenek ceru i ten filcowy wałeczek :D

Wpisz normalnie w SZUKAJkę na Allegro: tlenek ceru

Wyświetla ci się wtedy ogłoszenia, co są zestawy z filcem i sam tlenek również :fajny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, Danek.Znalazłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności