Skocz do zawartości
krpik

dziwny przyrost mocy 1.8t

Rekomendowane odpowiedzi

WItam,miałem problem z syczeniem przy przyśpieszaniu i znalazłem go,były to luźne opaski na wężykach od N75,ale gdy je wymieniałem odłamał mi się trójnóg z N75 :( no to go wyczyściłem i skleiłem i założyłem.No i tak to mam teraz niecałe 6 sekund do 100km/h,moge tak jeżdzi czy ciśnienie rozerwie mi układ dolotowy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak rozpiąłeś N75 albo podłączyłeś go nie w tą stronę co trzeba, to tak jakbyś w ogóle nie miał sterowania turbiną. Pojeździsz kilka km i odetnie turbo w ogóle ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marecek ,nie zawsze odetnie :P U mnie nigdy nie odcina ,bo nie mam czujnika ciśnienia w kolektorze :D ale to tylko mi się zdarzają takie auta wybrakowane :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

;) wszystko zależy od sterownika... nawet przy maksymalnie odsuniętych limiterach potrafi odciąć (mnie to ostatnio spotkało na obwodnicy 3city... oj nakląłem się przy okazji strasznie :rotfl: )

 

ale tak na serio, Krpik, to podjedź na hamownie. Po problemach, które miałeś ostatnio nie zdziwiłbym się, gdyby się okazało, że w końcu auto odzyskało seryjne parametry (czyli katalogowe 9,2s/100km/h ;) ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy do 100 mam 6.2 sekundy a moc urosłsa do 207 KM a wszysko dzieki temu ze zrobiłem sobie wyłącznik czujnika ciśnienia doładowania i turbo ładuje mi pięknie do 6 tyś obrotów i nic nie odcina tyle że nie moge zmierzy z jakim ciśnieniem bo czujnik jest wyłączony,w każdym razie wracałem z rajdu dzisiaj i nie bylo mocnych na mojego paska :D no z wyjątkiem jednego porshe;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość przemas85

to od kiedy bedziesz zagladal do dzialu kupie nowy silnik?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spokojnie wylaczam czunik doladowania tylko czasem wtedy kiedy trzeba bo pali wtedy ze 25 na 100

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem ciekawy jak tam tłoki wyglądają ?! :D Z opowieści o zubożonej mieszance już powinny się pomału kończyć :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ugryzłem się w język... :]

 

gratuluję mocnego auta! szkoda, że tego wykresu nie pokazałeś, bo na pewno robi wrażenie!!! Na pewno 207km? Mi się wydaje (po Twoich opowieściach), że jest trochę więcej - ta hamownia, na której byłeś na pewno zaniża!

 

BTW. nie przejmuj się komentarzami o temperaturze czy nowym silniku! 1.8T wytrzyma wszystko !! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcze no właśnie wykresu mi nie dali,ale w sobote pojade na inna,lepszą podobno i tam sprawdze i tez mysle ze jest wiecej koni bo jesli pali po wyłączeniu czujnika ogromne ilosci benzyny i a8 4.2 nie ma do mnie szans :D to coś w tym musi byc.A jakie jest ciśnienie doładowania tak mniej więcej po wyłączeniu czujnika doładowania ktoś może wie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość przemas85

pewnie z pincet :D

 

 

BTW kolego obudz sie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

krpik, nieprawdopodobna historia... gratuluje, opatentuj ten trick ;) I tak w ogóle to nakręć może jakiś filmik.. wszyscy chętnie obejrzą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

elegancko :] też chyba coś pokombinuje :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No chyba zajme się chip tuningiem ;) bo kto to wie co oni nam daja za 1200zł hehe ,może własnie coś takiego jak juz bede mial chwile czasu porobie zdjęcia i opisze to sami sobie po "chip tuningujecie "

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

my chcemy filmik.. 6,2 s do 100 w Passacie, to lepiej niż W8 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też wstawie no W8 ma 6.5 mi się udało w 6.2 :) passat w8 pali w mieście 19/100 ,mój na wyłączonym czujniku spalił 15/47 i musiałem zmienic na gaz ;)za darmo takiego apetytu by nie miał

 

---------- Post added at 19:54 ---------- Previous post was at 19:52 ----------

 

przepraszam 15/37 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość przemas85

aaa no to teraz juz wszystko jasne, nie napisales na poczatku ze masz instalacje podtlenku LPG, czym to odpalasz jak juz stajesz z kims na kresce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
aaa no to teraz juz wszystko jasne, nie napisales na poczatku ze masz instalacje podtlenku LPG, czym to odpalasz jak juz stajesz z kims na kresce?

 

zacznijmy od tego jaki samochód z napędem na przód osiąga 6s do setki... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość przemas85
zacznijmy od tego jaki samochód z napędem na przód osiąga 6s do setki...

 

 

jak to jaki :D samochod kolegi krpika :D

 

 

ja jeszcze proponuje dobrze go nawoskowac poprawiajac aerodynamike i wtedy 5 sekund do setki masz i cos kolo 250 kucy i nawet porshe nie bedzie mialo z toba szans

Edytowane przez przemas85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj chlopaki nowe scirocco 2.0t ma 6 do setki i naped na przód...

a tu filmik z saabem 93 tam nie ma napedu na tył i ma 100 w 6.2s...

jak juto skoncze prace wczesniej to nagram swoje przyspieszenie

a tak na marginesie jak myślicie ile ma do 100 ten golf 1.8t z napedem na przod? albo ile do 200km/h?

 

http://www.youtube.com/watch?v=zZA7YXvXjYM

Edytowane przez krpik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności