Skocz do zawartości
rasta

wymian żarówki podświetlenia

Rekomendowane odpowiedzi

-znalazłem co i jak by wymienić żarówkę w kratkach nawiewu,ale mam kłopot w wyciągnięciem żarówki....na zdjęciu widać że nie trzeba rozbierać białej plastikowej obudowy:

http://www.warsztat.vw-passat.pl/foty/podsw_nawiew/5.jpg

 

-przy próbie wyciągnięcia żarówki,prawie popsułem wtyk z żarówką...i dałem sobie spokój by całkiem nie popsuć.

-naprawiałem środkowy nawiew....i po zmontowaniu przestały mi świecić kratki nawiewu,środkowy i prawy(którego nawet nie ruszałem???).

-sprawdziłem podłączenie wtyczki tj.1z1 i 2z2 jest ok i prąd dochodzi do wtyczki.

-może to żaróweczki....ale by je sprawdzić muszę je wymontować.:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wystarczy troche odgiac ten biały plastik zeby zaczep (strzałka) przeslizgnoł sie pod nim i zarówka powinna wyjsc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

śrubokrętem odginałem co się dało i dalej wtyczka z żarówką nawet się nie poruszyła...

tylko czarny wtyk prawie popsułem.

 

- czy jak podłącze się do kompa vag...to będzie co i jak, np. czy to żarówka?

Edytowane przez rasta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tego nie wiem czy Vag pokaze ci cos takiego

a mógłbys wstawic jakies fotki z roóznych stron tego połaczenia zarówka i ten baiły plastik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
- czy jak podłącze się do kompa vag...to będzie co i jak, np. czy to żarówka?

Tego to VAG na pewno nie pokaże. Coś pewnie uszkodziłeś przy odłączaniu i teraz trzeba wszystko dobrze po sprawdzać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego do tego potrzebna jest pęseta i igła. Zresztą ostatnio wałkowane to było na forum poszukaj w szukajce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

by wyciągnąć tę osłonę z żarówką....ten bolec zaznaczony, to go trzeba wcisnąć??? ja już wszystkiego próbowałem i nie mogę wyjąć czarnej osłony..http://www.warsztat.vw-passat.pl/fot...w_nawiew/5.jpg

może ktoś wymieniał oświetlenie i ma doświadczenie...co i jak.

z góry wielkie dzięki!

 

---------- Post added at 16:12 ---------- Previous post was at 13:51 ----------

 

-----------------------------------------------------------

 

jeszcze dziś coś takiego znalazłem:

 

-----------------------------------------------------------

fatboyx

Gość

 

Imię:

 

 

 

 

 

 

 

19-02-06, 17:50

Ja wyjąłem środkowy nawiew, odłączyłem podświetlenie bez problemu, ale po podłączeniu nawiewy nie są podświetlone. Przestał świecić się (wyjmowany) środkowy nawiew i nawiew po stronie pasażera (którego nie ruszałem). Ten po stronie kierowcy działa OK.

 

W moim podłączeniu podświetlenia nie było żadnych skomplikowanych rozwiązań, po rpostu podważyłem małym śrubokrętem i wyszło.

 

----------------------------------------------------------------------------------------------

-kolega też miał taki sam problem.... to że przestało działać podświetlenie na środku i po stronie pasażera......... może łapie jakiś błąd?może te żarówki są dobre? dziwne że jak odłączyłem przewody z prądem to miałem dokładnie to samo????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oświetlenie nawiewu od strony pasażera naprawiło się....od dwóch dni działa....mam jeszcze problem z środkowym oświetleniem, te które ruszałem.

może jak odłącze na pare minut zasilanie akumulatora, to będzie cacy ....?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolego do tego potrzebna jest pęseta i igła

12658703.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności