Skocz do zawartości
zlin142

chromowana listwa bagażnika

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ,jak w tytule. Czy ktoś wie ,gdzie poza serwisem można dostać chromowaną listwę do bagażnika w kombi do B6 2006 r.?

Edytowane przez zlin142

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlepiej to chyba szukać na allegro... ale pamiętaj wiem z doświadczenia że niekiedy części są tańsze w ASO niż jakieś używane. :P

 

np.:

 

http://moto.allegro.pl/item661216793_vw_passat_b6_kombi_listwa_ozdobna_tyl_klapa.html

Edytowane przez Michał2008

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dieki, ale to nie ta zewnętrzna . Szukam listwy progowej w środku bagażnika, zabezpieczjącej przed uszkodzeniem przy załadunku. W B5 wszystkie miały chrom, a w B6 tylko w wersj highline.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, rozumiem właśnie tak do końca nie byłem pewien o którą chodzi :D zaraz może coś znajde...

 

---------- Post added at 22:04 ---------- Previous post was at 21:57 ----------

 

no niestety, na allegro raczej takiej listwy jeszcze nie ma :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poszukaj u klientów od części vw,na forum np.maciejek,vw_piotr...lub net,gazety,szroty,giełdy,aso...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
net,gazety,szroty,giełdy,aso...

 

zgadzam się, ale może być z tym ciężko bo poszukałem troche na allegro i nawet czarnej nia znalazłem, jedyne co to można szukać jakiegoś rozbitego którego ktoś na części sprzedaje bo na szrocie to raczej nie bo jest to zbyt młody samochód aby było tyle części używanych łatwo dostępnych... moim zdanie to zostaje ASO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za rady. Zobaczę ile kosztuje w ASO i dam znać. Troczę dużo wożę i ta plastikowa jest już porysowana . Swoją drogą mogli zostawić tę chromowaną jak w B5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedys byla na allegro ale widocznie juz poszla. Jesli cena w Aso bedzie za wysoka to musisz regularnie przegladac allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Listwę już kupiłem. Dla zaintersowanych mam namiar na firmę ,która ma części do nowego Passata. Czy ktoś może wie, jak taką listwę bagażnika wymienić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak możesz to daj namiar , ja szukam chromowanych relignów do b6 kombi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak z wymianą tych relingów? .Chyba prosta nie jest (podsufitka)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej

Moze mi ktos powiedziec, jak sie zdejmuje listwy z drzwi i ze zderzaka? sa one na jakies zaczepy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w highline listwa fabrycznie jest czarna, tez szukam listwy chromowanej bo ta wygląda troche badziewnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zlin 142 podaj namiar na te firme od listew aluminiowych to też sobie nabędę wtedy to przetestuję i ci podam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hej

Moze mi ktos powiedziec, jak sie zdejmuje listwy z drzwi i ze zderzaka? sa one na jakies zaczepy ?

 

Listwy na drzwiach są na dwustronną taśmę klejącą.

Wystarczy podważyć i oderwać.

Mają też kołki naprowadzające przy montażu w odpowiednie otwory w drzwiach.

Listwy w zderzaku są na zatrzaski.

Trzeba zdjąć zderzak i po kolei podważać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli będziecie kupować jakieś listwy chromowane, czy znaczki proponuje dobrze przestudiować Etkę, bo są dostępne wersje na Europę i Rosję. Te na Rosję mają bardzo dobrą wytrzymałość na sól, bo nieco inaczej jest nanoszona warstwa chromu.

Różnic w cenach nie sprawdzałem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy ma ktoś w sedanie w highline chromowaną listwe bagaznika z zamkiem? Szukałem na allego ale znalazłem tylko do kombi. A czy wg etki sa rózne listwy do kombi i do sedana?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam sedana Highline,ale listwa jest czarna,plastikowa.Chromowanej nie spotkałem jeszcze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś może wie, jak taką listwę bagażnika wymienić.

Jeśli już wymieniłeś prosiłbym o informacje jak. Odkręciłem śruby od strony bagażnika i co dalej.

Jak z trwałością tej listwy, bardzo się rysuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności