Skocz do zawartości
Gość snoo

Prośba o oszacowanie wartości (wycena) auta do sprzedaży.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość snoo

Witam

Planuję sprzedaż paska i zastanawiam się ile za niego dostanę.

 

Info o aucie:

 

 

Passat B3 kombi, 1989r, silnik 1.8 PF 107KM

 

pasek.jpgpasek2.jpg

 

 

 

 

wyposażenie:

 

ABS,

wspomaganie,

el szyber,

podgrzewane lusterka,

central,

 

 

 

Wymienione:

 

wszystkie paski

nagrzewnica (w tym roku)

świece

kable (BERU)

tuleje tylnej belki

uszczelka pod glowicą

amory tylne

uszczelniacze + uszczelka klawiatury (zaraz po zakupie jakieś 2 lata temu - uszczelka pod pokrywą wymienię bo znowu zaczyna się "pocić" )

+ różne drobiazgi

 

Blacha :

 

Brak ognisk korozji,

 

lakierowane:

 

maska - wgniot przy zamku (chyba ktoś zamykał maskę łapką i przesadził),

drzwi tylne lewe (lakier był cały - ktoś trafił w listwę ale nie wypadało zostawić ;) ),

atrapa (była pęknięta i poobijana),

fragment tylnego blotnika ("obcierka" nie ma śladu).

rogi zderzaka (chyba jeździła nim kiedyś jakaś "sierota" i zachaczała o wszystko co się dało)

 

 

Stan:

 

Dziś przeszedł przegląd i nie było najmniejszego problemu gość stwierdził, że w ładnym stanie jest "0" rdzy (podłoga - bo buda tak brudna, że aż mi wstyd :( więc nie ma efektu).

 

Silnik bezproblemowy nie widział gazu, mniej więcej trzyma serię. Chodzi tak ->klik słaba jakość nagrane tel. ale daje JAKIEŚ pojęcie ;)

 

Ma jedną przypadłość zwykle rano trzeba 2-3 sekundy pokręcić aby zaskoczył jak odpali i go natychmiast zgaszę pali już na dotyk (w zasadzie jak jest naprawde zimno to pali od pierwszego obrotu - wersja syberyjska czy jak ? :D ) miałem to kiedyś zrobić ale nie było czasu.

 

Pali i jeździ, pije tylko Pb98 (mozna 95 ale mam wrażenie że bardziej odpowiada mu 98 - mniej pali lepiej jedzie ale to subiektywne odczucie).

 

Wnętrze całkiem przyjemne fotele nie wytarte, nie palę w aucie (w poprzednim kopciłem i nie dość że śmierdziało to powypalałem dziury w fotelach :( więc powiedziałem sobie nigdy więcej).

 

 

To chyba tyle teraz czekam na Wasze opinie za ile można go sprzedać (w miarę szybko nie interesuje mnie czekanie pół roku ;)

 

PS Planuję zakup B4 TDI więc jak ktoś ma takowego, jest z wrocka i chce się zamienić .... ;) to możemy ponegocjować dopłatę :)

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zajrzyj sobie tutaj :ok:->Wycena samochodu <- na dole strony po prawej :evil: Powinno pomóc :cwaniak:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość snoo

Proszę podać datę pierwszej rejestracji.

Wyceniamy pojazdy z okresu 1995 - 2006.

Data nie jest możliwa do sprawdzenia w procesie wyceny :zalamany:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde powiem Ci szczerze ze sam powoli nosze sie ze sprzedaza auta i raczej kokosow z naszych passatow nie da sie wyssac ;)

nie wiem ale bez gazu to moze 4 tys :/

szkoda sprzedawac za taka kase :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość snoo
kurde powiem Ci szczerze ze sam powoli nosze sie ze sprzedaza auta i raczej kokosow z naszych passatow nie da sie wyssac ;)

nie wiem ale bez gazu to moze 4 tys :/

szkoda sprzedawac za taka kase :(

 

Wiem że szkoda ale trzeba zmienić na coś młodszego, kwota powiedzmy 4500 by mnie zadowoliła a biorąc pod uwagę stan auta nabywca raczej będzie zadowolony :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokladnie taki ladny samochod to szkoda sprzedawac za 4 :( inna sprawa ze nie powinno byc problemy ze sprzedaniem go ;-) jak juz wycenisz to napisz ile chcesz bo kolega sie za takim rozglada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pszemek

Ja też rozmyślam nad sprzedażą swojego paska.Ale jak mam go sprzedać za psie grosze to wole nim jeszcze pojeździć.Tylko że mój to golas.Ale technicznie bez zarzutu.Wszystko działa :ok: i ma zamontowaną instalacją gazową bardzo dobrej jakości (Reduktor Landi renzo i sterownik Bingo M)

 

Sprzedał bym po podoba mi się Audi 100 C4 :cwaniak:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość guciek

witam mam paska b5 z '99 roku moja cena to 25,900 tu jest link doi ogloszenia

 

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C2501298

 

 

TU zaczyna sie moje pytanie za ile moge go sprzedac jaka cena bedzie dobra za ktora go sprzedam bo jedni mi pisza duza inni zas ze jest okey sam juz nie wiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość David123

Fajna sprawa,ale wycene mozna robic od 2005 r,nie ma mlodszych rocznikow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale wycene mozna robic od 2005

Od 1995 a jak juz wszystko wypełnisz to na koniec musisz wysłać smsa za 9+vat :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość biedrona

guciek, jeśli masz pewne auto, to podnieś cenę do 28-29 tyś zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie,coś niska ta cena

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawid123 - co ty piździsz :przestraszony::zdziwko: ? Mój jest 1997 i sobie sprawdziłem, a ty gadasz, ze tylko od 2005 w góre - można auto wyceniac? Wejdź tam jeszcze raz i poczytaj dokładnie :wpale: Prawie każdą furę można tam wycenić :ok:

 

EDIT//

SORRY :wstyd: - jeszcze niedawno to było bezpłatne :kwasny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

guciek, fotki w tym ogloszeniu troszke takie hmm "okrojone" sa :| jakoś mało przemawiają do ku(głu)pca :cisza:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość guciek

no wiem ze fotkli nie najlepsze ale postaram sie zalatwic lepszy aparat i zrobic jeszce raz a cena jaka mam czyli 25,900 to jest dla mnie wystarczajaca a pasuje mi szybko sprzedac bo wyjezdza. Samochodzik pewny oczywiscie. Ogłosilem go w otomoto i w gazetach ale ludzie dzwonia i mowia za drogo to im to nie pasuje tamto. Wiem ze wada dla jednych jest automat ale co ja na to poradze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fakt,automat dla wielu jest przeszkodą(oczywiście nie dla wszystkich) ale nie o tym chcę pisać

z ogłoszeniami jest tak że zawsze ci ludzie powiedzą że ,,za drogo,,u nas jeszcze dalej jest popularna giełda(i ja to rozumiem)można zobaczyć,dotknąć..........

jak sprzedawałem ostatnoi auto(a mam aktualnie 12,więc troche już ich sprzedałem) też dałem ogłoszenia gdzie sie tylko dało(miałem już paska więc mi sie nie spieszyło) ale przez miesiąc tylko wysłuchiwałem że ,,za drogo,,pojechałem więc na giełde i sprzedałem w godzinę za super cene--tylko że auto było tego warte,więc może i ty spróbuj

pozdrawiam i powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość guciek

bylem raz na gieldzie wybieram sie znowu mam nadzieje ze sprzedam. Jak wiadomo automta to automat ale 3 os ostanio wziely numer odemnie ale zadna nie zadzwonila. Zobaczymy teraz. A gdzie moge jeszce dac ogłoszenie?>?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może prasa,jak jeszcze nie dałeś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość guciek

w gazecie jest z wyzsza cena, nawet w dwóch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności