Skocz do zawartości
Barman

Dywaniki gumowe firmy Petex

Rekomendowane odpowiedzi

Co sądzicie o tych dywanikach gumowych firmy Petex??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupilem do bagarznika dywanik gomowy, ale kolega kupil dywaniki tez gomowe, wlasnie takie jak szukasz i tez niesmierdza guma,

tu masz link:

http://www.allegro.pl/item637421933_dywaniki_gumowe_korytka_vw_passat_b5_stopery.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

danzuza1 a dobrze dopasowane są?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę Ci z całą pewnością polecić te dywaniki [Petex] bo je zakupiłem pół roku temu pasują idealnie w zaczepy.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam petex..

 

Z zalet to wygląd i dopasowanie i faktycznie nie śmierdzą, ale idealne nie są, ścianki nie są za wysokie, więc w zimę jak więcej śniegu naniesiesz to na pewno wyleje się na boki. Druga sprawa to guma jest dość delikatna.. damskie buty z obcasem szybko wyrobią w niej dziurę ;) No i są dość drogie.. ale wygląd naprawdę fajny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem te dywaniki, fajnie są dopasowane, dobrze tylne się trzymają. Kupiłem na Giełdzie w Lubinie za 90zł.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dywaniki ok tylko tylne mogły by być wieksze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz!!! Są bardzo dobre!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem te dywaniku w audi 80 avant, rzeczywiscie nic nie czuc guma, swietnie dopasowane - do tego dobrze sie je czysci, idealne na zime , uniwersalne tez i na lato .Kupilem teraz niemieckie do passat ale welurowe (klasa podobna do Petexa) niestety co 2 dzien walcze z blotem , trawa i innymi smieciami .

 

Ogladałem ostatnio na myjnidywaniki do vw rownie cenionej firmy Schonek - niestety mnie sie nie widza wygladaja jak marketowe gumy do dociecia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem takie w passacie B4 a teraz zostały do B5 są rewelacja. Polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście mam Petexy i jestem zadowolony, kupiłem dosyć tanio, taniej niż te co dałeś linka, ale firma rezaw-plast robi dobre produkty i napewno bedziesz zadowolony i wydaje mi się że mają wiekszy rant po bokach niż petex, ciekawe jeszcze jak z dopasowaniem bo ja z tylnich to jestem średnio zadowolony bo mi się przesuwają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja swoje petexy kupilem w opolu za 90 zł, przod naprawde dobrze lezy, tylne mogłyby być wieksze - troche nie zachodza pod siedzenia przednie . Co do gumy to rzeczywiście nie jest za gruba - ranty tez płytkie - ale bez przesady dywaniki nie sa na nie wiadomo ile lat - najwazniejsze jak dla mnie to to ze nie smierdza - moze troche przez 2 dni po załozeniu.

 

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Petexy od roku :

Przód 5/5

Tył 2/5 - powinny być dłuższe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość genialny2

Koledzy ja też ostatnio nabyłem te dywaniki i muszę powiedzieć ze jestem pod wrażeniem jakością i dopasowaniem do auta,w komplecie były również stopery które bardzo dobrze trzymają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam bez stoperów, dywaniki kupiłem na giełdzie sam., niestety stoperów nie dali. Gdzie je można dokupić, może ktoś wie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej w ASO, nr okrągłych to 3D0864523A, owalne mam w garażu więc nr nie podam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopasowane sa bardzo dobrze, chociaz otwory na stopery u mnie nie podchodza idealnie, nie wiem dlaczego ale brakuje pare mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności