Skocz do zawartości
Gość jurek

Radio Gamma + emulator zmieniarki

Rekomendowane odpowiedzi

Gość jurek

Elektryk podłączył mi emulator zmieniarki do radia gamma (Passat B5 2000 r 1.9TDI) i mam teraz problem gdyż podczas słuchania muzyki z emulatora ( karta sd) co jakiś czas w głośnikach słyszę krótki sygnał beep a po jakimś czasie radio samoczynnie przełącza się na fumkcję FM . Zauważyłem też że po wyłączeniu radia na wyświetlaczu radia pojawia się na kilka sekund napis TIM 2h . Nie wiem co robić ? Pozatym mam wrażenie że przy słuchaniu spokojnych cichych utworów słyszę "silnik" w głośnikach .

Emulator kupiłem na allego nowy z firmy Car Audio System . Elektryk twierdzi iż tylko wypioł zminiarkę CD i podłączył emulator . Podczas słchania Cd nie miałem żadnych problemów.

Pozdrawiam

Jurek:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj, ja również mam emulator zmieniarki do gammy. Co do beep to pojawia mi się to tylko w momencie gdy radio staci sygnał, nawet podczas słuchania muzyki z emulatora. Wtedy na wyslwietlaczu pojawia się napis PRESS FM. Jesli nic nie wcisnę to dalej gra z emulatora. Też mnie to dziwi, bo "kaze" nacinąć FM jak nie ma sygnału w radiu (najczesciej w poziemnych parkingach centrów handlowych).

Natomiast co do Tim 2 u mnie również takie coś sie pojawia po wyjęciu kluczyka ze stacyjki. Wg mnie jest to info, ze radio jesli zostanie właczone recznie ,bez kluczyka w stacyjnce bedzie grało 2 godz. Ja mam co prawda emulator CONNECTS 2.

Silnika w głośnikach u mnie nie słychać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też zakupiłem emulator jestem rozczarowany. Dźwięk przez emulator jest znacznie cichszy. Jest to niewygodne szczególnie przy przełączaniu z CD na FM, bo jest bardzo głośno. Miałem nadzieje ze to kwestia ustawień poziomu dźwięku dla CD, ale nic takiego nie znalazłem. Odesłałem towar i dostałem nowy, niestety sytuacja się powtarza. Emulator testowałem na 3 różnych odtwarzaczach. Nie mam już pomysłów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności