Skocz do zawartości
Urban

Parktronic-jak działa?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, sprowadziłem z Niemiec Passat B6 2006r. Nie wiem jak działa Parktronic. Przy cofaniu przycisk Parktronicu świeci i piszczy. Nie wiem jak to działa i proszę o pomoc w tej sprawie.

Edytowane przez Urban

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

_tytul1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poswieci czy mruga i piszczy? jak mruga to usterka. Jak siweci wszystko ok i dziala jak kazy normalny czujnik parkowania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak włączam wsteczny to świeci i piszczy. Ale proszę o pomoc jak się nim obsłużyć

Edytowane przez Urban

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stań w miejscu z dala od wszystkich przedmiotów, sprawdź czy wszystkie czujniki są suche (woda na nich daje sygnał jakby coś stało obok zderzaka dlatego piszczy).

 

Jeśli jesteś z dala od przedmiotów, czujniki w zderzakach (te kropki) są suche i piszczy ci ciągłym to jest coś nie tak.

 

Prawidłowe działanie parktronika polega na: włączasz go - jest piknięcie, zbliżasz się do przeszkody i zaczyna pikać, im bliżej przeszkody tym pika częściej, a jak już jesteś za blisko to ciągłym piczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, wielkie dzięki za pomoc. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. też mam problem z parktronikiem. Jak go włączam to tylko się świeci i raz zapiszczy przy wlączeniu a pozniej jak podjezdzam do jakies przeszkody to nic zero nie piszczy nawet. Czy to gdzies indziej sie moze wlącza czy moze bezpiecznik siadł? prosze o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Też mam problem z parktronikem.

Koledzy poszukuję dobrego Vagowca, mam problem z parktronikiem podłączonym pod radio RNS510 w moim pasku cc, radyjko wyświetla komunikat z angielskiego tłumacząc "że jest chwilowo niedostępny parktronic" podłanczałem pod vcds ale nic nie wykazało :sciana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności