Skocz do zawartości
demon201

Odbój do amortyzatora-tył. Jaka długość??

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam takie szybkie pytanko bo nigdzie nie mogę znaleźć informacji, jaką długość ma oryginalny odbój do amortyzatora tylnego w passacie b5 kombi. Wymieniłem sobie na nowe, ale wydaje mi sie ze są za długie, a stare już wyrzuciłem. Z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam.

Mam takie szybkie pytanko bo nigdzie nie mogę znaleźć informacji, jaką długość ma oryginalny odbój do amortyzatora tylnego w passacie b5 kombi. Wymieniłem sobie na nowe, ale wydaje mi sie ze są za długie, a stare już wyrzuciłem. Z góry dzięki za pomoc.

 

Proszę bardzo.:P

Odboje tył :

długość - 135mm

średnica zewnętrzna 1 - 18mm

średnica zewnętrzna 2 - 15mm.

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info ale coś mi nie pasuje. Te odboje które założyłem miały właśnie ze 135mm no i wydaje mi sie ze są za długie, bo po opuszczeniu auta z lewarka między amortyzatorem a odbojem jest tylko z 10mm. No to chyba trochę mało. Przeszukując google natknąłem sie gdzieś na wymiary: szer.39mm / dł.63mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skróciłem odboje do długości około 60mm i jest oki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Skróciłem odboje do długości około 60mm i jest oki.

 

Dorosły jesteś ,wiesz co robisz.:eek:

3B0 512131H to nr ref odboju tył.

Poniżej wymiary.Powodzenia.:)

 

b5odbojnicaty.th.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z całym szacunkiem ale wydaje mi sie ze ten odbój nie może pasować do mojego paska. Mając założone właśnie o dł.135 praktycznie odbój dotykał amortyzatora no i było to bardzo odczuwalne przy jeździe bo tył był strasznie twardy. Jak by nie było masz innego paska, a więc może są i inne amortyzatory i odboje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z całym szacunkiem ale wydaje mi sie ze ten odbój nie może pasować do mojego paska. Mając założone właśnie o dł.135 praktycznie odbój dotykał amortyzatora no i było to bardzo odczuwalne przy jeździe bo tył był strasznie twardy. Jak by nie było masz innego paska, a więc może są i inne amortyzatory i odboje.

 

Tylko,że ten nr w/g Etki dotyczy też Twojego Passka.;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm. No to może mam jakieś inne amortyzatory, zamienniki lub coś w tym rodzaju. W każdym razie dzieki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności