Skocz do zawartości
Gold Boy

przednie wycieraczki- częstotliwość

Rekomendowane odpowiedzi

Od jakiegoś czasu mam problem z wycieraczkami a mianowicie zaczeło się od zimy kiedy to padł mi na mrozie akumulator i podpiołem kablami do Gofra znajomego.....po odpaleniu wycieraczki zaczeły chodzić Jak by chciały a nie mogły czyli ruch nie był jednostajny tylko przerywany........na jakis czas się to uspokoiło lecz od jakiś dwóch miesięcy robi się to samo,potrafią mi się zatrzymać na srodku szyby i zostają miejscu . Jakieś dwa tygodnie temu znów mi padł akumukator jak stalo auto u mechanika....tam został on podładowyny jakimś urządzeniem dość sporawych rozmiarów....po tej czynności wycieraczki zaczeły chodzić jak by był nowy mechanizm ....niestety skończylo się dobre i znów mi się zacinają bądź też zatrzymią mi sie na środku szyby i tkwią tam z minute a potem stopniowo się opuszczają.....jak dla mnie to wygląda (nie znam się na elektryce) to na ciulaty akumulator.....regulator napięcia......i silniczek wycieraczek w co wątpie bo są dni że chodzą one tak jak powinny....Proszę o swoje spostrzeżenia....pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyczyść mechanizm wycieraczek, opis w warsztacie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...własnie zapomniałem napisać że Brat miał taki sam problem w sharanie i mechanik po ściągnieciu całego tego "rusztowania" mechanizmy nasmarował czym w postaci smaru Bolce na których ostadają wycieraczki . Po tym zabiegu było wszystko ok......ja u siebie poszedłem na łatwizne i kupiłem jakiś preparat smarująco czyszczący.....(nie WD40) w spreju...jednakże Nic nie dało....No nic będe musiał się wziąść za to z kimś co nie pozwoli mi tego rozpierr....walić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezeli po wyładowaniu aku cos takieg sie dziej to radze sprawdzic go dolac elektrolitu lub wymienic nie moze sie wystaczajaco naładowac zeby dac dostatecznie duzo pradu do calej elektryki auta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności