Skocz do zawartości
AndrzejZ

Multimedialna stacja nawigacyjna MFD2

Rekomendowane odpowiedzi

W ojca B6 siedzi sobie MFD2 DVD z mapą V4 i dziś przy wymianie tarcz i klocków w ASO ojciec spytał o nową mapę, zaproponowali mu aktualną za 1400zł... trochę drogo.

Zaproponowali też wymianę na "Multimedialną stację nawigacyjną" ;) RoadRover 2272VS. Nie mogę za bardzo znaleźć nic na temat tego urządzenia. Dogrzebałem się tylko do tego: http://roadrover.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=38&Itemid=63

 

Wygląda to hmm... średnio. Ale podobno ma tą zaletę, że współpracuje ze sterowaniem przy kierownicy oraz z AutoMapą. Kojarzy ktoś to urządzenie ??

 

A może mógłby ktoś polecić inną nawigację w miejsce MFD2 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze ... te wszystkie sprzęty są takiej jakieś ... hmm... Chińskie ;) Powiem szczerze, że trochę mało przekonujące.

Miał ktoś do czynienia z podobnymi urządzeniami ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś na forum opisywał ze kupił ZENEC, i na opisie sie skonczyło, po pierwszym dniu instalacji. Sprzedanych sztuk na alledrogo tez jakso nie widac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, odgrzeje trochę suchara mam w passacie b5fl ory NAVI i chciałem ją zmienić na jakąś stacje multimedialną, robił już ktoś takie cuda czy lepiej się za to nie zabierać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podbijam również, chce założyć do swojego B7 stację multimedialną z navigacją. Co polecacie oczywiście oprócz RNS 510? Czy do B7 da radę założyć nawigację z B8? Ewentualnie jakie polecicie urządzenia do Navigacji, DVD + TV ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Podbijam również, chce założyć do swojego B7 stację multimedialną z navigacją. Co polecacie oczywiście oprócz RNS 510? Czy do B7 da radę założyć nawigację z B8? Ewentualnie jakie polecicie urządzenia do Navigacji, DVD + TV ?

 

a czemu nie chcesz RNS 510 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a czemu nie chcesz RNS 510 ?

 

RNS510, to jednostka która ma już 10 lat (?), raczej nie jest jakoś nowoczesnym wynalazkiem wg. mojej oceny. Szukam jakiegoś ciekawego urządzenia współgrającego z VW B7. Zobaczcie na tą jednostkę: http://pl.horn.eu/pl/PL/PRODUKTY/DO_SAMOCHODU/ALPINE/VOLKSWAGEN/X901D-G7?s1=1 :) wiem cena kosmos.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam dołączę się do tematu, też szukam stacji tylko tak do 1000 co sądzicie o chinczyku np takim http://allegro.pl/radio-2-din-volkswagen-bt-cd-dvd-usb-aux-4x50w-fv-i6693703055.html?utm_source=criteo&utm_medium=cpc&utm_campaign=lowerfunnel.

Może ktoś montował takie cudo ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Totalny badziew.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy jaka. Ja mam u siebie chińczyka z androidem 6.0.1 i jestem zadowolony. Ustawiam sobie w telefonie router WIFI i mam internet w stacji a więc możliwość instalacji wszystkich aplikacji i co najważniejsze dla mnie to mam Yanosika i Mapy Google. Trzeba jednak przyznać że nie jest to sprzęt dla melomanów. Jakość dźwięku jakby to powiedzieć dyplomatycznie... jest kiepska. Wszystko inne działa bez zarzutu.

W RNS-sie 510 nie można mieć Yanosika i mapy trzeba uaktualniać samemu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W RNS-sie 510 nie można mieć Yanosika

Nie do końca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie do końca

 

o w mordeczkę... :brawo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że znowu ktoś moje video linkuje :) Tak w ogóle to że względu na zmianę radia na MIB STD2 PQ moduł Androida do RNS510 jest na sprzedaż :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatecznie założyłem tą stację mutimedialną + kamerę cofania + modernizacja audio:

http://www.pioneer-car.eu/pl/pl/products/avic-f80dab

 

Gdyby ktoś chciał więcej info proszę pytać.

 

Cześć MateuszBB,

Chciałbym więcej info i pytam, jaka cena takiego zestawu? Własnie planuje doposażyć swojego B7 w stacje multimadialną i kamerkę cofania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cześć MateuszBB,

Chciałbym więcej info i pytam, jaka cena takiego zestawu? Własnie planuje doposażyć swojego B7 w stacje multimadialną i kamerkę cofania.

 

U siebie mam coś takiego http://tnij.at/159758 + kamera cofania + rejestrator video.

Przyznam szczerze warto! O ile kamera rejestrująca z przodu to zwykły chiński "badziew" (montowana przez poprzedniego właściciela) o tyle kamera tylna oraz sama stacja to bajka! Nie widzę możliwości, że kolejne moje auta nie będą mieć takich akcesoriów na wyposażeniu.

W połączeniu z dobrym zestawem głośników duet rewelacyjny.

Jeśli macie pytanie odnośnie funkcjonalności Androida na pokładzie B6/CC chętnie pomogę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności