Skocz do zawartości
Gość Matix10

Jaka płyta do nawigacji MCD?

Rekomendowane odpowiedzi

a laser jest czysty ? płytka dobrze wypalona ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odp. na mój problemik.

 

Tak dokładnie, to jest pasek mojego wujka. Laser (chyba) czysty, bo czyta płytkę od navi z Niemcami i resztę dobrze odtwarza. Nie był nigdy czyszczony, ale... niby czyta. Płytki (unlock i mapy) były kupowane od jakiegoś Kolegi z allegro i dosyłał jeszcze nowego unlocka, bo nie czyta chyba właśnie tej płyty.

Czy dobrze- Kolo próbuje mi wmówić, że istnieje w Passacie B6 (MFD2) tylko 1 modelik navi z DVD- jak dla mnie to się kompletnie nie zna. Wersji siedzącego w niej soft-u nie sprawdzałem, ale może trzeba wgrać inny soft. Gdybym mógł Was prosić o (na PW ;P) podanie namiarów na jakiegoś dobrego unlocka:fajny, to będę naprawdę bardzo wdzięczny:roza.

I mam obecnie jeszcze 1 problem, a mianowicie: włożyłem przypadkowo do zmieniarki CD płytkę z mapami i nie chce jej już wypluć. Nie wiem dlaczego, ale MFD też się krztusiło tym "czymś" ;D.

Edytowane przez Tuseras

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do wyjęcia płyty to tylko rozkręcenie zmieniarki może pomóc ale nie radze robić samemu chyba że jesteś z tych zdolniejszych to dasz radę a co do unlocka podeśle ci gdzie szukać ale musisz wziąć pod uwagę że to zależy od wersji oprogramowania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każda kolejna prośba o mapę, link = krecha.

Edytowane przez Łysy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nagrałem płytkę i niestety nie działa, wyświetla się komunikat proszę włożyć płytę kompatybilną???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nagrałem płytkę i niestety nie działa, wyświetla się komunikat proszę włożyć płytę kompatybilną???

 

zmien nagrywarke, i poczytaj temat:

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=15900

 

PS:

Każda kolejna prośba o mapę, link = krecha

 

i nastepny post ;)

 

Mam pytanko czy posiada ktos link gdzie mozna pobrac mape do MCD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Rowniez bym chcial sie dowiedziec jak taka nawigacja dziala, ktora jest u mnie w vw. Moge dostac na PW. Z gory dziekuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

proszę link na priv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam czy ma ktoś z forum namiar gdzie można kupić płytkę z mapą Polski do MCD ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ro-kk

prosze o linka do dzialajacej mapy polski z lektorem na mcd i jak wypalic aby navi dzialala

 

---------- Dodano o 19:28 ---------- Poprzednia wiadomość o 19:27 ----------

 

prosze o linka do dzialajacej mapy polski z lektorem na mcd i jak wypalic aby navi dzialala i na jakich plytach dziala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lepiej zagadaj do kogoś kto już wypalił i zadziałała czy za parę piw ci nie podeśle do domu działającej płyki.

Ja zmarnowałem z 20 płytek na 5 kompach i żadna nie zadziałała - w koncu od kolegi z forum zalatwiłem i mam navi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie mam passata b5 fl 1.9tdi 131km mam w nim nawigacje mcd jak chce ja właczyć to mi sie wyświetla "please install cd compatible with volkswagen navigation system mcd" z tego co rozumiem to trzeba jakas plyte wlozyć żeby ona działa! Teraz pytanie gdzie moge kupić taką płyte albo skąd moge ściągnąć pliki potrzebne do prawidłowego działania nawigacji! i czy się to opłaca?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz pytanie gdzie moge kupić taką płyte albo skąd moge ściągnąć pliki potrzebne do prawidłowego działania nawigacji! i czy się to opłaca?

Możesz kupić w ASO (koszt kilkaset złotych), lub możesz poszukać w internecie-pełno jest plików z mapami Polska/Czechy. Nagrywasz płytkę i masz navi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w jakim formacie musi być ta mapa bo na innym forum czytałem że jeżeli podczas właczania radia jest napisane "radio navigation system MCD" do czyta mapy w formacie dx czy coś takiego, a jeżeli jest samo "RNS" bez końcówki MCD to nie czyta formatu dx! czy to prawda?

Edytowane przez bartodziej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w jakim formacie musi być ta mapa bo na innym forum czytałem że jeżeli podczas właczania radia jest napisane "radio navigation system MCD" do czyta mapy w formacie dx czy coś takiego, a jeżeli jest samo "RNS" bez końcówki MCD to nie czyta formatu dx! czy to prawda?

Mapy Polski są tylko w formacie DX-innej nie znajdziesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

serdecznie koledzy potrzebuje wypalić płytke do navi mcd poproszę o link z mapa polski jeśli można dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Proszę pilnie o informacje/pomoc co mogę zrobić, ponieważ zniszczyła mi się płyta z nawigacją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności