Skocz do zawartości
a-s-m-o

samozałączający się alarm

Rekomendowane odpowiedzi

mam taki problem

alarm załącza mi się samoistnie tzn, auto pozamykane, alarm zazbrojony, i włącza mi się alarm (syrena) ale robi tylko jedna pętle dźwiękową, alarm się wyłącza, dalej zostaje zazbrojony.

 

alarm chyba nie oryginalny, działa na te śmieszne czujki ruchowe w środku w rogach szyby

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze zimne luty w zamku? moj ojciec tak mial, podczas jazdy, postoju auto samo sie zamykalo, itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba sprawdzić dodatkowe czujniki które mogą być za czóle ustawione , może to być glass sensor (czujnik wybicia szyby) szok sensor (czujnik uderzenia) głowica ultradżwiękowa (czujnik ruchu)- niewiem co masz zamontowane ,może też być któryś z wyłączników drzwiowych-sprawdż dokładnie wył. pod maską i w tylnej klapie-spr. też czy każdy z wyłączników zaświeca lampkę -ten w tylnej klapie zaświeca lampkę w bagażniku -reszta lampkę sufitową wewnątrz-wyłącznik spod maski nie musi zaświecać żadnej lampki ale po zamknięciu maska powinna go dociskać jeśli ktoś zrobił dodatkowy lub oryginalny masz w zamku klapy , jeśli alarm nie oryginalny to masz pewno dodatkowego pilota ,jeśli niebardzo wiesz o co chodzi podjedż do jakiegoś zakładu z alarmami.:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli alarm oryginalny to pod komputer go podłącz i otrzymasz listę błędów - także z alarmu i o ile jakieś będą - będziesz wiedział co szwankuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy to ori alarm, ale taki mam pilot:6b5d20cfc8db30f9m.jpg

passat jest z początków produkcji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie, czy w fabrycznym alarmie jest jakieś własne zasilanie?, bo od pewnego czasu przy załączaniu i wyłączaniu sygnał dżwiękowy tzw. bip

bardzo mi przycichł tak jakby wysiadała jakaś bateria, a akumulator jest sprawny. Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności