Skocz do zawartości
Gość schak

jaka butla w zapas?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość schak

W poniedziałek jade zakładać instalacje gazową, ale się zastanawiam jaka butla maksymalnie się zmieści w miejsce koła zapasowego do kombi.

Przymieżałem butle 67L i była o ok 2 cm za szeroka i 1 cm wystawałaby nad podłoge (a szkoda bo 60 litrów gazu w zapasie to by było coś).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 42 i wchodzi na styk w koło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość szczygiw

A jest opcja zeby wstawic butle nizsza ale szersza zamiast takiej jaka mam???

 

(STAKO 35L poj. / wchodzi ~29l) Przy moim obecnym spalaniu, na niewiele starcza ta butla... Najchetniej wstawilbym butle 40L tak zeby ok. 35 litrów gazu wchodziło, ale zeby nie wystawala nad podloge, bo wtedy strasznie to wyglada z zewnatrz... Myslalem nad jakims stelazem, zeby calosc podniesc, ale po co mam tracic przestrzen bagazowa jesli mozna zmienic butle :D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szczygiw, ta moja wchodzi na styk i klapka nawet się zamyka :cwaniak: Z tego co pamiętam to można wstawić butlę 45l ale już wtedy nie zamkniesz klapy, bedzie delikatnie odstawała. Jak chcesz to mogę dowiedzieć się o model tej co ja mam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez mam 40L i nawet klapke zamykam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość szczygiw

A ja mam 35 i duuuupa... Po bokach wlasnie mam od groma miejsca i zdziwilem sie ze jest taka butla (wyzsza, a nie szersza) no ale nie ja instalowalem ta instalke wiec nie decydowalem. Moze teraz po zmianie parownika dystans mi troche wzrosnie, bo obecny to nawet do Olsztyna mi nie stykal...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość smirnoff

ja mam STAKO 42l gazu wchodzi okolo 34l ,srednica 600 mm, wysokosc 200 mm ,klapa zamknieta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja mam STAKO 42l gazu wchodzi okolo 34l ,srednica 600 mm, wysokosc 200 mm ,klapa zamknieta

Ja mam to samo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ja mam w kombi w zapas butle wsadzoną 42l i wszystko gra. :ok:

 

 

--------------------------------------------

PASSAT B3 Kombi 92r.2.0+Gaz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam stako nie wiem dokładnie jaka jest , ale 43 l gazu tankuje , klapa elegancko zamknięta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie, kiedyś na spocie (chyba w Miedznie...) widziałem butlę o rozmiarze 60l w bagażniku B5. Przyznałby się ktoś do tego dziwoląga? Wystawała 2 cm ponad poziom podłogi, ale była genialnie zabudowana i w niczym to nie przeszkadzało...

 

Bo chciałbym się pozbyć mojej 90 litrówki i zamienić ją na jakiś toroid. Help!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja mam STAKO 42l gazu wchodzi okolo 34l ,srednica 600 mm, wysokosc 200 mm ,klapa zamknieta

Ja mam to samo ;)

I ja :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, koledzy powiedzcie jaką największą butlę da się upchnąć w koło zapasowe do B5 FL sedan? na obecną chwilę mam 55L...a chciałbym coś większego włożyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Maks 630mm średnicy zewn i 225-230mm wysokości ( o ile chcesz równą podłogę w bagażniku). Te wymiary dają właśnie 55l.

Jak chcesz więcej to daj wyższą butlę ... ale podłoga już pójdzie wyżej.

 

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

 

Maks 630mm średnicy zewn i 225-230mm wysokości ( o ile chcesz równą podłogę w bagażniku). Te wymiary dają właśnie 55l.

Jak chcesz więcej to daj wyższą butlę ... ale podłoga już pójdzie wyżej.

 

pozdr

 

dzięki za info :) właśnie chcę mieć równą podłogę bez przeróbek więc te 55l będzie w sam raz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności