Skocz do zawartości
Gość brath100

Montaż alarmu w B5

Rekomendowane odpowiedzi

Gość brath100

Witam,chce załozyć alarm do swojego passata ale chciałbym zasięgnać rady w którym miejscu go wpiąć aby należycie spełniał swoje zadanie.Może ktoś z was miał tez taki problem jak ja.Prosze o pomoc

Brath100 (1,8T APU)

[email protected]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość wilku

z tego co mi wiadomo a montowalem alarmy w dwoch autach, to umiesc go tam gdzie nikt niebedzie w stanie sie domyslic ze jest, z tego co sie orietuje (nie jestem expertem) oryginalne sa chyba montowane za schowkiem lub nad nogami kierowcy pod stacyjka (nie doslownie pod), a elektrycy z tego co wiem tez montuja pod stacyjka bo tam sa wszystkie niezbedne kable zeby go podpiac pod +, -, + stacyjki, drzwi itp. wedlug mnie najlepiej jak najbardziej porozkrecac plastiki im wiecej bedziesz mial problemu tym wiecej zadasz problemu ewentualnemu intruzowi, to jest moje zdanie

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam zamontowany, ale w B4, centralnie za licznikiem :)

 

dostep jest beznadziejny ;) pol deski rozbierac trzeba, a podlaczenie przewodow nie wala sie po polowie samochodu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
chce załozyć alarm do swojego passata

Sam chcesz się grzebać czy komuś zlecić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam załozyć alarm w B5 :?, ten fabryczny niewiele wart, nie wiem czy sam sobie poradzisz z zamontowaniem alarmu, widziałem jak robił to w moim passku elektryk, 9 godzin w pocie czoła.On to doradził mi zamontować dodatkowy ukryty wyłącznik, aby utrudnic zapłon intruzom i zamontowałem teraz śpie spokojniej i do marketu bez obaw , że odjadą :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zamontowałem "SEO DOLPHIN" jest to alarm z pełnym pakietem (antynapad,domykacze szyb.itp) dałem za niego 580zeta posiada międzynarodowy znak homologacyjny E20 i oczywiście certyfikat bezpieczeństwa - Polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Glizda

:!: Jeśli możesz pokaż więcej na temat alarmu - lub alarmów

(pudełko, schematy, breloczki, instrukcję, fotki, linki, certyfikaty, itp.)

 

:lol: Bardzo by się przydał manual do Działu WARSZTAT

"Montaż i obsługa alarmu - SEO DOLPHIN"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze dzisiaj postaram sie to zrobić. Chciałem tutaj to dać, ale nie można dać pliku większego jak 256kb a jedno zdjecie ma 521kb. No to lece na WARSZTAT!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na Warsztat nie tak prosto :) jesli umiesz robić strony - zrób poprostu statyczną stronę ze zdjęciami podobną do tej na forum :)

jeśli nie umiesz - zrób to w wordzie, wklejając zdjęcia i tekst do worda w układzie jakim chciałbyś żeby to było i podeślij na maila [email protected] - wrzucimy my :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jędruś wyśle Ci to na zara na maila bo poskanowałem!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok, nie ma problemu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość TOMASZ

Może ktoś doradzi jak przerobić alarm fabryczny na mniej popularny aby utrudnic życie amatorom jazdy nieswoim autem? Czy trzeba zamontować kompletnie nowy czy jest możliwość modyfikacji.

Przy okazji jak ocenieniacie blokady skrzyni biegów jest sens zakładać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość krawczyk

Witam

Czy może ktoś mi powiedzieć gdzie podpjąć się z kablem domykania szyb od centralnego zamka by podczas zamykania zamka domykały sie szyby

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzeba ustawić odpowiednio w module konfortu, poszukaj na forum o module konfortu i tam napewno przeczytasz o domykaniu szyb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasada domykania szyb w pasku jest czas. Tzn zeby zamknac szyby nalezy podac stan wysoki na wejscie zamkniecia centralnego zamka przez minimum 7sec., to samo jest z otwarciem okna. Taka opcje mozna ustawic tylko w alarmie dokladanym, jezeli takowa jest w nim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość krawczyk

Marek, Jak możesz to prześlij mi na pocztę schemat podłączenia alarmu w B5 szczególnie chodzi mi gdzie mam się podpiąć z kablem od domykaniem szyb

[email protected]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Marek, Jak możesz to prześlij mi na pocztę schemat podłączenia alarmu w B5 szczególnie chodzi mi gdzie mam się podpiąć z kablem od domykaniem szyb

[email protected]

Pozwoliłem sobie odkopać temat i, w związku z tym, że w weekend zamierzam założyć alarm, również bardzo ładnie poproszę o taki schemat :padam:

[email protected]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość 1malmar

witam ja sam sie meczylem z alarmem zalozylem w b5 mam tylko problem z podlacaeniem sie do centralnego proboealem wpiac sie do manipulatora ale nie udalo mi sie jak ktos wie gdziue mode sie wpiac prosze o odpowiedź

marek m

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yaca

Ludzie na miłość boską.... :mur::mur: Nie piszcie otwartym tekstem na forum W KTÓRYM MIEJSCU MONTUJECIE SWOJE ZABEZPIECZENIA - chyba nie musze pisac dlaczego.

Owszem możemy się pochwalić jaki system czy też konkretne zabezpieczenie stsujemy w naszych "milusińskich" ale gdzie .... to paranoja!!!!!!

 

Yaca - z N.Y.P.D (Breslau)

 

 

 

:vw::vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ludzie na miłość boską.... :mur::mur: Nie piszcie otwartym tekstem na forum W KTÓRYM MIEJSCU MONTUJECIE SWOJE ZABEZPIECZENIA - chyba nie musze pisac dlaczego.

Owszem możemy się pochwalić jaki system czy też konkretne zabezpieczenie stsujemy w naszych "milusińskich" ale gdzie .... to paranoja!!!!!!

 

Yaca - z N.Y.P.D (Breslau)

Yaca chłopaki chcą mieć poprostu możliwość założenia tematu "Ukradli mi passata - pomóżcie". ;) Ręce opadają nic tylko . :krzeslem:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności