Skocz do zawartości
stempel72

Emblemat atrapy - jaki ?

Rekomendowane odpowiedzi

NBiestety dziś jakiś skór...n z Siedlec (bez obrazy dla innych) wyrwał mi znaczek VW z atrapy. Mam pytanko, czy ma on 100 mm i mocowanie na 3 zatrzaski taki jak w linku poniżej ?

 

http://moto.allegro.pl/item140083940_emblemat_vw_10_lub_7_cm_nowy.html

 

 

Już go zalicytowałem, ale pytam dla świętego spokoju.

Na przyszłość jak to umocować żeby nie kradli ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapytaj sprzedającego, widziałem aukcje z opisem "do B4"

 

 

 

Tak OT to jest na allegro rarytasik, emblemat na atrapę VR6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale ten znaczek jest do tyłu na klapę bagażnika

mocowanie na 3 zatrzaski

on jes mocowany na dwa bolce i to na wcisk :rotfl:

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kssawery
on jes mocowany na dwa bolce i to na wcisk :rotfl:

 

Z opisu aukcji wynika, że są to dwa oddzielne emblematy, po 15 zł za sztukę. Widocznie po wygraniu aukcji trzeba się dogadać ze sprzedającym o który emblemat nam chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

olo może czas nauczyć się czytać ? Widziałem te do B4, ale to chyba podróbki.

 

http://moto.allegro.pl/item138892245_emblemat_vw_przod_golf_jetta_passat_vento_polo_t4.html

 

 

Już boje się Pasia zostawić samotnie na ulicy bo ktoś go z ornamentów oskubie.

Najciekawsze jest to że znaczek skubneli spod Urzędu Kontroli Skarbowej z terenu zamknietego. A te literki VR6 chodzą po min. 50 PLN. Jak to zamocuje na klej to pewnie mi atrapę całą z mięsem wyrwą łobuziaki :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość inuit

czy emblemat z przodu jest na 3 zatrzaskach próbuje to podważyć sale nie chce wyleźć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy emblemat z przodu jest na 3 zatrzaskach próbuje to podważyć sale nie chce wyleźć
Z tego co pamięam to jest na trzy zatrzaski. Żeby go wyjąć to trzeba raczej zdjąć całą atrapę bo można połamać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość inuit

tego się obawiałem :kwasny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A właściwie to po co masz ten znaczek wyjmować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy emblemat z przodu jest na 3 zatrzaskach próbuje to podważyć sale nie chce wyleźć

 

Mówisz o B3? Tam jest naklejany.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy emblemat z przodu jest na 3 zatrzaskach próbuje to podważyć sale nie chce wyleźć

 

Mówisz o B3? Tam jest naklejany.....

 

który jest naklejany ? ten duży i centralnie umieszczony ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
który jest naklejany ?

 

Aaaaa, duży :) znaczy się LOGO... :wstyd: Pomyślałem o tym z boku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość inuit

bo brzydki jest obleziony i przydałaby się odnowa tzn malowanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeni emblemat w b3 nie jest naklejany, z tyłu znaczek VW jest na dwa bolce a napis passat o ile dobrze pamietam na 4 bolce(jak ktoś potrzebuje to mam komplet znaczków luzem z tylnej klapy). A co do znaczka VW na atrapie ja bym zainwestowal w gril bez znaczka wtedy nie bedzie czego rwać a i autko będzie lepiej wyglądało :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość -uki-
...A co do znaczka VW na atrapie ja bym zainwestowal w gril bez znaczka wtedy nie bedzie czego rwać a i autko będzie lepiej wyglądało

A silnik będzie ssał ciepłe powietrze spod maski, tak ?? :]

Bo dziura na emblemat w atrapie jest jednocześnie wlotem powietrza dla silnika (jakby ktoś nie wiedział :hyhy:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-uki-, przedewszystkim to kolega stempel72 ma B4,gdzie nie ma "ślepego" grila! a po drugie to zdaje sobie sprawę z tego bo taki wlot zdemontowałem i w niczym to nie przeszkadza silnikowi ! mam atrapę bez znaczka i wcale nie ma różnicy w tem. silnika czy w osiągach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość -uki-

Luq@sz, a ja odpowiedziałem na post kolegi inuit który pisał o usterkach estetycznych swojego znaczka w aucie B3 tuż przed Twoim postem, sam też poruszyłeś kwestię znaczka w B3 na początku swojej wypowiedzi a nie skojarzyłem słowa "rwać" z problemem kolegi stempel72.

Brak wlotu w B3 na atrapie ma się nijak do temperatury silnika, ale na osiągi wpływ już może mieć (pewnie niezauważalny przy małym obciążeniu auta). Ciepłe powietrze jest rzadsze i w tej samej zasysanej objętości zawiera mniej tlenu niż zimne, więc i mniej paliwa może się spalić przy jednorazowym napełnieniu cylindra. Ja osobiście wolę, żeby auto ssało mi możliwie najchłodniejsze powietrze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-uki-, gril który mam jest delikatnie krótszy i między zderzakiem a pasem przednim jest szczelina, przez którą dostaje się podobna ilość chłodniejszego powietrza :D co przez znaczek orginalnego grila

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności