Skocz do zawartości
klema6

Wymiana silniczka podnosnika szyby

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , mam pytanie czy po wymianie muszę coś ustawiać w module żeby działa nowy silniczek ? Jeśli tak to co :638:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie musisz ustawiać w module...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie trzeba niczego programować ?

 

Dodam ze chodzi o drzwi pasażera z przodu .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nic niemusisz programowac tylko staraj sie kupic taki sam silnik bo moze byc inny uklad i niebedzie dzialal ja tak mialem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie mechanik opuścił i podniósł (za pomocą przycisku) szybę. Mówił, że tak trzeba, aby po naciśnięciu przycisku szyba zjeżdżała do końca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

jak samemu wymienić silniczek podnoszenia szyby w passku b5 od strony pasażera. dodam, że szyba mi się nie otwiera. jest na to jakiś sposób?? silniczeka kupiłem identyczny jak jest założony. proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz zdjąć tapicerkę od środka i taką blachę. Instrukcje masz w dziale warsztat w temacie o rozbiórce drzwi. Następnie musisz odłączyć silniczek i go wyjąć (albo najpierw odkręcić -nie pamiętam dokładnie) z obudowy do której wchodzi. Jak wyjmiesz silniczek to szyba może opaść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy jak już wymontuję ten silniczek to nie posypie mi się cały mechanizm podnoszenia szyby. drugie pytanie to takie, czy jak szyba mi się nie otwiera wcale to będę miał dostęp do wszystkich śrub, żeby odkręcić blachę, bo słyszałem, że jest to problem?? pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy jak już wymontuję ten silniczek to nie posypie mi się cały mechanizm podnoszenia szyby. drugie pytanie to takie, czy jak szyba mi się nie otwiera wcale to będę miał dostęp do wszystkich śrub, żeby odkręcić blachę, bo słyszałem, że jest to problem?? pozdrawiam

Poczytaj tutaj http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=18834&highlight=naprawa+zamka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam , mam pytanie czy po wymianie muszę coś ustawiać w module żeby działa nowy silniczek ? Jeśli tak to co :638:

To żebyś nie musiał 2 razy klikać :) rozbiórka drzwi ;)

http://www.taligentx.com/passat/maintenance/doorlockmechanism/

Odpinasz wtyczki,odkręcasz,przykręcasz i wpinasz wtyczki :D finał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

pekla mi linka od szyby elektrycznej,zdiolem obudowe dzwi, pokazala mi sie blacha z silniczkiem ktora jest przkrecona do dzwi srubkami, za nia znajduje sie linka.odkrecilem te sruby,ale blacha nie chce zejsc nie wiem dlaczego. Moze powodem jest to ze szyba nie jest opuszczona,jezeli tak to jak ja opuscic skoro pekla linaka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moze powodem jest to ze szyba nie jest opuszczona,jezeli tak to jak ja opuscic skoro pekla linaka.

Skoro linka jest pęknięta, to powinieneś dać rade opuścić szybę ręcznie (zsunąć ja na dol)

Jak nie idzie, to spróbuj otworzyć z przycisku otwierania i wtedy zsuń ja troszkę w dol ręcznie. Bez wyjęcia szyby nie ściągniesz tej blachy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

pekla mi linka od szyby elektrycznej,zdiolem obudowe dzwi, pokazala mi sie blacha z silniczkiem ktora jest przkrecona do dzwi srubkami, za nia znajduje sie linka.odkrecilem te sruby,ale blacha nie chce zejść nie wiem dlaczego. Moze powodem jest to ze szyba nie jest opuszczona,jezeli tak to jak ja opuścić skoro pekla linaka.

Szuba przód czy tył? Przednie szyby są montowane na zacisk, tylne na kołek rozporowy. Z blach drzwi wyjąć duże gumowe zaślepki, szybę ustawić tak, aby było widać zabezpieczenie szyby i odpowiednio je zdemontować. W przypadku tyłu wbić do środka drzwi i wyjąć po zdjęciu blachy. No i u waga na zamek. ale to już gdzieś było opisane. Powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

 

pekla mi linka od mechanizmu szyby elektrycznej, passat 2003.

Chce kupic caly panel. Czy bedzie pasowal od starszego modelu np rok 2000 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam

 

pekla mi linka od mechanizmu szyby elektrycznej, passat 2003.

Chce kupic caly panel. Czy bedzie pasowal od starszego modelu np rok 2000 ?

Blacha z mechanizmem na pewno,elektryka niekoniecznie,jeśli już to próbuj znaleźć od 2001 w górę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie:

CZY NIE MA KTOŚ NIEPOTRZEBNEGO USZKODZONEGO ELEKTRYCZNIE SILNICZKA PODNOSZENIA SZYBY.

Potrzebuję samą zębatkę napędową z silniczka.

Pozdrawiam i z góry dzięki za odzew.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Chipsik pisał wyżej że potrzebuje samą zębatkę z silniczka!!!!!!!Ja też potrzebuje tylko samą zębatkę!!!!!Czy jest możliwy jej demontaż i montaż w innym silniczku ??????Silniczek mam dobry tylko jak linka mi pękła to wkręciła mi się w zębatkę i ją starła.

Jak założyłem nową linkę to działało przez kilka dni i teraz znowu są problemy z szybą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich.

Chipsik pisał wyżej że potrzebuje samą zębatkę z silniczka!!!!!!!Ja też potrzebuje tylko samą zębatkę!!!!!Czy jest możliwy jej demontaż i montaż w innym silniczku ??????Silniczek mam dobry tylko jak linka mi pękła to wkręciła mi się w zębatkę i ją starła.

Jak założyłem nową linkę to działało przez kilka dni i teraz znowu są problemy z szybą

 

Witam

Mam pytanie:

CZY NIE MA KTOŚ NIEPOTRZEBNEGO USZKODZONEGO ELEKTRYCZNIE SILNICZKA PODNOSZENIA SZYBY.

Potrzebuję samą zębatkę napędową z silniczka.

Pozdrawiam i z góry dzięki za odzew.

 

O ktoś zębatkę wam chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o tą co jest na silniczku.Jest tylko jedna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy mam problem a raczej dziwnie nurtujące mnie pytanie. Chciałem wymienić u siebie cały mechanizm podnoszenia szyby kierowcy (razem z blachą) po rozkręceniu wszystkiego okazało sie że mam całkiem inny silniczek u siebie niz u dawcy. Powalczyłem i przełożyłem tylko samą linkę ale dziwi mnie ten silniczek i wiązka co idzie do niego. Powie ktoś mi cos na ten temat? Auto jak w podpisie. U mnie znajduje sie ten biały w drzwiach kierowcy a w innych są te czarne. Dawca miał u siebie ten czarny silniczek

 

silniczki.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności