Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

badziew made in china

 

a nie lepiej http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=47704&highlight=regeneracja

 

dzisiaj tam posłałem swoje lampki

 

pomyśl jeszcze o przekaźnikach i dobrych żarówkach i będzie igła :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie kupuj tego swiecą wszedzie tylko nie tam gdzie trzeba lepiej dobre uzywki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

swoje oryginały helli wysłałem do regeneracji i przez ten czas jeżdżę na zamiennikach pożyczonych od kolegi jozko, niestety są to lipne lampy made in china :/ odbłyśnik lata jak chce a i ilość światła wydobywającego się z lampy jest niezadowalająca!

Edytowane przez adams

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem używaną lampę (miała pourywane uchwyty) i wymieniłem odbłyśnik. Efekt nawet dobry.

Chińszczyzna niekoniecznie będzie dobrze pasować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze regeneracja orginału jest lepszym rozwiązaniem niż kupno taniego zamiennika! Wyjdzie taniej, bezpieczniej i będzie świecić o niebo lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok :) Dzięki koledzy, wysyłam do regeneracji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jakiś czas temu kupiłem właśnie te lampy z allegro, stare miałem mechanicznie uszkodzone. Dołożyłem żarówki OSRAM Night Breaker i świecą jak nowe. Problem był tylko taki że są niekompatybilne elektrycznie z B3 i trzeba było kable zamieniać.

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Camell990

Jak ktoś chce mam w bdb stanie na sprzedanie ori lampy hella do b3:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zakupiłem na Allegro 4 używki (2L i 2P) i łącznie z moimi, z tych sześciu złożyłem dwa zarąbiste reflektory. W sumie wydałem około 100 zł + dokupiłem Nightbreaker'y Osrama za 60 zł. Odbłyśniki wypolerowałem bawełnianą szmatką, klosze dobrze umyłem i bez przekaźników, same mijania świecą mi na 500m spoko. Jasno jak w dzień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Odbłyśniki wypolerowałem bawełnianą szmatką

Jak ja swoje wypolerowałem to skończyło się na wymianie odbłyśnika, bo odszedł razem ze szmatką. Tak wię ostrożnie z polerką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polecam lampy firmy DEPO

kosztują 120pln za sztukę

ale świeca o niebo lepiej niż chińszczyzna

do tego polecam żarówki philipsa blue vision, lub night braker 50% więcej światła

W zeszłym miesiącu dokonałem takiej modyfikacji, i pokochałem jazdę w nocy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

porownujac depo do helli zobaczylbys roznice - depo ma strasznie marna geometrię w porownianiu do orginalu niestety - mialem w b3 jedna lampe hella a druga depo - roznica masakryczna, blacharze tez na depo narzekają wiec nie polecaj kolegom badziewia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
porownujac depo do helli zobaczylbys roznice - depo ma strasznie marna geometrię w porownianiu do orginalu niestety - mialem w b3 jedna lampe hella a druga depo - roznica masakryczna, blacharze tez na depo narzekają wiec nie polecaj kolegom badziewia...

Kolega widocznie ma porównanie starej zdezelowanej helli i nowej Depo, stąd też biorą się takie a nie inne opinie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mowie ze stara hella z 92 roku jest niebo lepsza niz nowe depo - czytamy ze zrozumieniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mowie ze stara hella z 92 roku jest niebo lepsza niz nowe depo - czytamy ze zrozumieniem

Mój post odniosłem do wypowiedzi kolegi Czesiek_nh - umiem czytać ze zrozumieniem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w moim aucie było wiele różnych lamp.

od najtańszych zamienników, do różnych używek

i stoję przy moim zdaniu.

Mam lampy DEPO, i jestem z nich bardzo zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak w temacie.Mam maksymalnie wypalone odblysniki.

Wiem ze bedziecie sie sklaniali ku ozywanym oryginalom Helli, ale One mimo wszystko tez sa juz w jakims stopniu zuzyte.

Bardziej chodzi mi o marke solidnych zamiennikow.Kiedys tu slyszalem (raczej widzialem) ze Depo sa niezle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

_scalone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dominik, nie wiem ile kosztują dobre zamienniki - ale lampy używane ori to koszt ok 100zł. Jeśli twoje nie są uszkodzone (w sensie szybki, mocowania) to za ok 60-70 zł można zrobić regenerację (są firmy, które napylają nową warstwę odbłyskową). A wiadomo, że jeśli kupisz używki, to one mają już swoje lata i odbłyśnik nie będzie w rewelacyjnym stanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności