Skocz do zawartości
Gość szczygiw

Temp. 70-75, pomimo zmiany termostatu...

Rekomendowane odpowiedzi

Gość szczygiw

Witam.

 

Problem polega na tym ze moj Pasiek sie nie chce rozgrzac. Temperatura wynosi max 75 stopni i pomimo ponad 30-minutowej jazdy, z nawiewów leci zimne powietrze. Wymienilem dzisiaj pompe wodna, poniewaz ciekla i termostat. Sprawdzilem, wszystkie weze szczelne. Przed zmiana pompy temperatura wynosila zawsze 70 stopni. Teraz jak jechalem Wislostrada skoczyla do 75, potem na postoju spadla do 70 :/

 

Co moze byc przyczyna???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam passata 1.8 b4 od miesiąca i wymieniałem ostatnio rozrząd pompe wody i przyokazji wode w układzie chłodniczym. Strasznie ciężko sie go odpowietrza zajeło mi to 1,5 h szczególnie nagrzewnice bo jest bardzo wysoko. Sprawdz czy nie jest zapowietrzona to może być przyczną

braku ogrzewania. Jeśli chodzi o temperature to jak było cieplej wszystko było oki teraz przy niższych temperaturach tez nie miałem niedogrzany motor 70 to maximum. Pomogło mi przysłoniecie kartonem chłodnicy 1/3.

Pozdrawiam Miłosz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość szczygiw

W poprzednim roku nie musialm nic przyslaniac i temp byla podrecznikowo 90... Bede probowal jeszcze z odpowietrzeniem, ale watpie ze to to, poniewaz odpowietrzalem na wlaczonym silniku, dolewajac raz na jakos czas to co poszlo w uklad. Po za tym weze od nagrzewnicy sa gorace - obydwa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczytajcie panowie ten temat:

http://www.forum.vw-passat.pl/topics14/kolejny-goracy-temat-temperatura-cieczy-chlodzacej-b4-vt2067.htm

 

i tekst, który -co napewno zauważycie -będzie różnił się od pozostałych...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności