Skocz do zawartości
migor

odłączony akumulator

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mój passat (1.8T z 1999r, ) stał kilka dni bez odpalania i padł akumuator.. Juz go podładowałem, zobaczymy czy nie bedzie z tym problemów ale póki co mam pytanie: co trzeba zrobić po ponownym wpięciu akumulatora?

Czytałem wątek o adaptacji przepustnicy ale nie wiem czy on dotyczy mojego modelu? Czy jeszcze na coś trzeba zwrócić uwage?

 

Z góry dzieki za pomoc,

Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zivak*

Witam ! Podobno mam probliem z sondą bo jak się okazało po diagnostyce -leży i się nie rusza (nie wiem czy czyszczenie coś da ,chyba się trzeba zaopatrzyć w nową ) Na temat przepustnicy słyszałem/robilem/czyściłem/ w POLO -po wpięciu pseudoVAGa z NETu / laptopa i przywróceniu ustawień fabrycznych wszystko wróćiło do normy nawet się poprawiło spalanie i moc -ałe to w POLO.Co z naszymi motorami to nie ćwiczyłem-wiem że w moim po wypięciu po 12 godzinach zrobiło się o 50KM(do 2500 tys-muł po 3000tys dostaje kopa i idzie -przegląd odrzuczyli bo spaliny x 10 więcej ) mniej ałe ja mam sekwęcje -to gazownik mapowanie zrobił tak aby było OK! Muszę odpiąć przepływomierz -zobaczyć czy jest tak samo -wtedy elektro-czarownik być może miał dobrą wizję - a może to przepustnica albo s.krokowy !? 606244944

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na ten temat zdania są podzielone jedni mówią adaptacja kompem, inni zapalić silnik i bez dotykania gazu zostawić aż osiągnie 90 st., przejechać kilkanaście km i sam się ustawi, nawet czytałem gdzieś na forum że jak masz wszystko sprawne podpinasz aku i ma chodzić.

sam zawsze robie adaptacje kompem.

pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności