Komunikaty

Poka wyniki od 1 do 7 z 7

Wtek: Stukanie w odcinku sprzgo-skrzynia-przekadnia gowna

1. Stukanie w odcinku sprzgo-skrzynia-przekadnia gowna

Imi
    Jkaub
    Doczy
    Dec 2008
    Mieszka w
    Lubsko
    Samochd
    B3 1.6 72KM (EZ/RF/ABN), 1988
    Tschs!

Rzadko pisz, bo zazwyczaj jak mam jaki problem to daje szukaj i odnajduje rozwizanie, ale tym razem nie wiem. Pas B3 88', 1,6, 350k przebiegu, skrzynia 4. Zacz mi dzisiaj stuka w okolicach skrzyni biegw. Jak jade pasem to stukanie sysz krtko przy przyspieszaniu i prawie cay czas gdy puszczam gaz, gdy wysprzglam stukanie znika. Wziem go dzisiaj na jack'a i z obu stron podoyem cegy. Zaaczyem i wbijaem po kolei kady bieg i na kadym biegu to samo stukanie, ale nie moge doj z ktrej czci dochodzi, ale skoro na kadym biegu to pomylam e skrzynia odpada i pozostaje sprzego lub dyfer. Napewno nie adne poduszki. Zaobserwowaem te e gdy trzymaem jedno koo rk to w momencie stuku koo dostawao kopa. Co moe by koledzy? I jak postpowa?

pozdrawiam

Awatar Thorunczyk
    Imi
    Piotr
    Doczy
    Jul 2008
    Mieszka w
    Toru (CT)
    Samochd
    Nie passat, 2003
    Czyby przeguby?
    kady mistrz by kiedy do dupy

gawozo
    Go
    Cytat Zamieszczone przez wharton Zobacz posta
    Sorry, this is not possible with your browser.
    Sprawdz gumy od przegbw czy niema wyciekw. jeeli s nie szczelne to 100 procent przeguby tak jak napisa poprzednik. ostatnio miaem to samo wymieniem obydwa.
    Jak by potrzebowa ceny nowych czci daj zna obsugujemy z strony informatycznej INTERCARS i mamy dobre ceny na czci.

4. Przeguby OK

Imi
    Jkaub
    Doczy
    Dec 2008
    Mieszka w
    Lubsko
    Samochd
    B3 1.6 72KM (EZ/RF/ABN), 1988
    adnych wyciekw, gumy szczelne, to chyba zostaje ju tylko wymiana skrzyni

Awatar Krynio
    Imi
    Micha
    Doczy
    Jul 2008
    Mieszka w
    Bigoraj / Krakw
    Samochd
    B4 1.9 TDI 90KM (1Z), 1996
    podpinam sie pod temat, tyle ze ja mam 1z i u mnie nie ma objaww jak jade i przeczam biegi tylko jak stoje przy otwartek jasce i gowe mam blizej paska rozrzdu to z tej strony gdzie jest skrzynia tez sysze jakies dziwne stukanie tak jak by wszystkie toki pracoway normalnie a jeden tuk o cos?

Imi
    Pawe
    Doczy
    Apr 2006
    Mieszka w
    Warszawa
    Samochd
    Nie passat, 2006
    ddO-Obb moe klepie Ci ktry zawr. Co do Whartona to zmie przeguby wewntrzne (stan oson tu nie ma nic do rzeczy) i obejrzyj dokadnie zewntrzne. Nie kupuj firm 4MAX i pochodnych, bo bdziesz to robi 2 razy. Od razu kup Spidan i bdzie ok.

Awatar waldek-
    Imi
    Artur
    Doczy
    Aug 2006
    Mieszka w
    Biaystok
    Samochd
    B4 1.9 TDI 90KM (1Z), 1996
    Rwnie dobrze moe to by oysko sprzga
    Moja maszyna http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=29507 Ocenia sugerowa i si nie wstydzi

Uprawnienia umieszczania postw

• Nie moesz zakada nowych tematw
  • Nie moesz pisa wiadomoci
  • Nie moesz dodawa zacznikw
  • Nie moesz edytowa swoich postw
  •