Skocz do zawartości
vento9

Czy to moduł komfortu??

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

Po 8 latach jazdy vw ventem postanowilem zakupic vw passata b5 1.9 tdi 110 km kombi z 1997r. Mam z nim mały problem a mianowicie nie zamyka mi prawych tylnich drzwi oraz bagarznika w vag com wyswietal mi bledy 01330, 00928, 00930, 00931. Zapoznajac sie z wieloma tematami na forum mam pytanie czy to http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/016ea66e505c4335.html jest ten modul komfortu??

Z gory dziekuje za pomoc i pozdrawiam wszystkich!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie to zdjęcie ->Klik <- Zapożyczone z postu Marka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie to gdzie go moge znalesc poniewaz pod dywanikiem kierowcy nie ma nic takiego jak na foto, o i jeszcze jedno pytanko jak juz znajde modul komfortu to moge dokupic sobie pilot i po skonfigurowaniu bedzie dzialal? poniewaz teraz nie mam pilota i wszystko musze robic kluczykiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak juz znajde modul komfortu to moge dokupic sobie pilot i po skonfigurowaniu bedzie dzialal? poniewaz teraz nie mam pilota i wszystko musze robic kluczykiem.

Prawdo podobnie Twój moduł nie obsługuje zdalnego sterowania. Jak byś miał jego numer można sprawdzić czy da się zaprogramować pilota.

pod dywanikiem kierowcy nie ma nic takiego jak na foto,

Z tego co wiem na początku produkcji B5 może mieć ten moduł zintegrowany z włącznikami szyb, ale nie wiem czy u Ciebie tez tak będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokopalem sie dzisiaj do mojego modulu komfortu, znajdowal sie w desce rozdzielczej za bezpiecznikami poniewaz byly wlasciciel najwidocznej go tam przelozyl. i mam jeszcze jedno pytanko jezeli odlacze modul od kostki to powinien dzialac c.zamek? poniewaz gdy go odlaczylem to c.zamek dzialal lecz nadal nie zamykal tylnich drzwi i bagarznika czy to mozliwe ze poszly silowniki a nie modul??

Edytowane przez vento9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnalazlem swoj nr modulu komfortu: 3B0 959 799 i mam w zwiazku z tym pytanie czy wie ktos jaki inny modul a dokladnie o innym numerze bedzie dzialac u mnie w pasku zamiast tego 3B0... poniewaz nigdzie takiego nie moge znalesc. Pozdrawiam i dziekuje za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności