Skocz do zawartości
sirk

maglownica a wahacze

Rekomendowane odpowiedzi

Czy przez wybity dolny tylni wahacz może też sie obrywać maglownicy? Chodzi mi konkretnie czy wybity wahacz może powodować cieknięcie maglownicy?

Edytowane przez sirk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie po jakimś czasie tak, na pewno będą się zużywać szybciej wszystkie elementy zawieszenia, a kończy się to urwaniem wahacza i w ostateczności zatrzymaniem się na poboczu!!! Passat jest autkiem w miarę wytrzymałym ale jak zmierzasz jeździć z luźnymi wahaczami to zmień markę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chodziło mi o to czy zużywa się zawieszenie, tylko czy maglownica może ciec przez wybity wahacz, a że go wymienić musze to sam to wiem.

 

Czyli sa jakieś autka którymi można jeździć z rozj... zawieszeniem, ciekawe pomysle nad tym :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak z wyciekiem maglownicy, ale wydaje mi sie ze luzy predzej czy pozniej by sie pojawily. jak ktorys element szwankuje to ciagnie za soba nastepne elementy

 

ja kiedys oddalem do mechanika auto i mialy byc robione wahacze i maglownica bo luzy byly straszne na kierownicy. mechanik zaczal od wahaczy (zmieniony byl komplet ale przed tym diagnoza na 'oko' - luzy na gornych wahaczach) i okazalo sie ze maglownicy nie trzeba robic bo luzy ustaly. tak ze jedno z drugim ma troche wspolnego. nauczylo mnie to ze jak cos sie zdupczy to trzeba to predko naprawic bo nie da sie zaoszczedzic. i Tobie radze przyjacielu jak masz cos z wahaczami to lepiej to zrob. w przypadku jezdzenia z usterka moze sie nic nie stac, moze sie uszkodzic co innego albo mozesz wyladowac na drzewie z pekniety wahaczem .. http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=46140&highlight=pekl+wahacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności