Skocz do zawartości
passatb5

Całkowite podświetlenie deski/konsoli środkowej i...? Passat B3...

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, otóż zastanawia mnie jedno. Jak wygląda całkowite podświetlenie konsoli środkowej i tego co jest obok włącznika świateł. Na konsoli środkowej wszystko cacy: climatronic ok, el. tyle szyby ok, podgrzewanie foteli, halogeny, podgrzewanie tylnej szyby - wszystko ładnie regularnie podświetlone. Po szukajce znalazłem jeszcze, że włącznik świateł powininen się świecic takim małym prostokącikiem gdy są właczone pozycyjne/postojowe - też ok. Moje pytanie brzmi - a co z pozostałymi elementami? ABS i poduszka to rozumiem ale np regulacja wysokości świateł czy regulacja natężenia podświetlania deski czy tam konsoli, to nie pownno być podświetlone? Proszę o szybką i zwięzłą odpowiedź. Wydaje mi się, że chociaż regulacja wyskości świateł była podświetlana ale w sumie nie mam pewności, bo ostatnimi czasy sporadycznie jeździłem w nocy a jak już to nie zwróciłem na to uwagi. Z góry dzięki za odpowiedź. Ah i sory w naziwe tematu za wielokropek bo nie wiem jak to drugie miejsce nazwać :D Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Regulacja natężenia podświetlenia dechy nie jest oświetlona bo tam jest rezystor i nie było jak wcisnąc żaróweczki, ale regulacja wysokości świateł już jest podświetlana jedną żaróweczką;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Proszę o szybką i zwięzłą odpowiedź.

 

proszę .

 

Nie , nie ma podświetlania reg. podświetlenia , natomiast reg. ustawienia świateł może być , ale nie musi być podświetlane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra dzięki. Chyba muszę tam zajrzeć. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak będziesz rozbierał regulator wysokości świateł to Panel czołowy do siebie a pożniej obudowę na dwie cześci ,i uważaj na taki malutki ogranicznik w postaci walca z metalu żeby Ci nie wypadł:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności