Skocz do zawartości
Gość bocianl

Zapala się kontrolka ESP ABS a czujnik stop sprawny

Rekomendowane odpowiedzi

Gość bocianl

Witam!

 

Zapaliła mi się kontrolka ESP i ABS, elektryk wymienił czujnik STOP. Zraz po wymianie znów zapaliły się te kontrolki tylko tym razem dodakatkowo jedno ze swiateł STOP cały czas sie paliło. Elektryk stwierdził ze byłó jakies zwarcie i to tez naprawił.

 

Nadal zapalaja mi sie kontrolki ESP i ABS, swiatła stop działaja a mimo to w komuterze pojawia się błąd dotyczący swiateł STOP. Kolejny raz został wymieniony czujnik stop i nadal to samo czasem nawet nie dotykając hamulca pojawia się ten błąd i w komputerze jest, że to problem z wł. stop.

 

Jakieś pomysły? Może elektryk ma zlej jakości te czujniki? Twierdzi ze nic tam sie nie reguluje, tylko odp wkłada to doświadczony i dobry elektryk.

 

Zastanawiam co jeszcze może być jeśli jest taki błąd w komputerze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bocianl

Mówiłem to elektrykowi ale on twierdzi ze wtedy inny błąd by wyskoczył na kompie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z ABS i ESP wyłącza się w trakcie jazdy po mieście w korkach (tzn zapalają się obie kontrolki i jest odczucie niedziałających systemów) Na trasie nie mam takich problemów wszystko jest OK. Czy wie ktoś w czym leży problem. Dzięki z góry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zczytaj bledy VAGiem, od tego w ogole zacznijmy rozmowe. Jesli ABS i ESP sie wylaczaja to VAG Ci powie co bylo przyczyna, wtedy bedziemy szukali usterki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,zdaje sie że takie same passki mamy;u mnie za takie objawy odpowiedzialny był tzw.czujnik stopu(bodajże tak to się nazywa)-ja za to zapłaciłem ok.10 euro i po sprawie:).

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności