Skocz do zawartości
Glizda

System Yanosik ?

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem ciekaw czy z tego systemu korzysta już ktoś z forum, jeżeli tak to jak to wygląda w praktyce. System zapowiada się dość ciekawie i myślę, że gdy zwiększy się ilość użytkowników tego systemu to będzie konkurencją dla CB i navi.

 

oficjalna strona

aukcja allegro

Edytowane przez Duży
poprawiłem link

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawe...jak to sie przyjmie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś podobnego już istnieje na rynku i nazywa się : speed alarm (http://www.speedalarm.pl).

Moim zdaniem rozwiązanie fajne, jednakże CB jest zdecydowanie tańszym rozwiązaniem to 1, a 2 ilość użytkowników jest też większa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to i fajne ale jednak CB jak dla mnie jest lepszym rozwiązaniem w połączeniu z nawigacją :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poki Yanosik nie bedzie tak populrny jak CB to nigdy nie przebije CB aczkolwiek funkcja ostrzegania przed fotoradarmi jest jak najbardziej przydatna ale.... CB to CB i watpie by cos to szybko pobilo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mysle ze CB jak narazie nic nie przebije.

A autorzy tamtego systemu sprytnie zakamuflowali oplaty za GPRS i abonament ktory nalezy im placic po uplywie 6miesiecy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A autorzy tamtego systemu sprytnie zakamuflowali oplaty za GPRS i abonament ktory nalezy im placic po uplywie 6miesiecy

 

Czy czasami takie praktyki nie zostały zakazane przez UOKiK ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO to kicz w porównaniu z CB i navi z aktualnymi mapami...

 

jedno daje nam kontakt w czasie rzeczywistym z innymi, drugie daje nam te pozostałe wszelkie info o trasie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To by sie mogło sprawdzić pod warunkiem, że kazdy kierowca by to miał. Bo jak bedzie to mieć jakieś 100 osób na cała Polske to bedzie tak ostrzegać przed suszarkami ze wszycy sie natną:P

A CB to CB i nic tego nie zmieni:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i Panowie jak tam sytuacja z tym systemem? Z tego co można wyczytać w internecie czy nawet na TVN Turbo coraz lepiej sobie radzi... statystyki mówią, że liczba userów rośnie, tym bardziej jak mobile ver. jest za free...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ temat dotyczący Yanosika istnieje, to postanowiłem nie zakładać nowego wątku, lecz zrobić mały odkop :rumieniec

 

Jestem totalnie zielony w kwestii antyradarów, CB, itp, jednak po przeczytaniu artykułu o podstępnych praktykach GITD trochę się wpieniłem :wsciekly i zacząłem szukać rozwiązań.

 

Jednym z patentów jest Yanosik. Ale z czym to się w ogóle je? Z informacji znalezioneych w internecie wynika, ze jest to interaktywny komunikator łączący w sobie zalety navi i CB. W ich sklepie internetowym dostępne są urządzenia i pakiety transmisji w dość wysokich cenach. Urządzenie to 299 zł, a roczna transmisja to 69 zł. Ale co ciekawe przeczytałem też, że można ściągnąć aplikację Yanosik na telefon i wówczas jest ona zupełnie za darmo a my płacimy tylko za transmisję operatorowi.

 

Jak to możliwe, że jest to za darmo, a przy zakupie urządzenia trzeba słono płacić? Czy to jest na pewno ta sama funkcjonalność? Co wtedy ci z Yanosika z tego mają jeśli nic u nich nie kupię i pobiorę darmową aplikację na telefon?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ci z yanosika mają prowizje z reklam które pewnie są w aplikacji ukryte.

 

Korzystałem trochę jak więcej jeździłem, ma swoje zalety, informuje o korkach, suszarkach które wprowadzają inni użytkownicy. Ale podsumowując cb to jednak cb. Dużo lepsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jeżdżę na yanosiku i CB. Yanosikowi do końca nie ufam, wspomagam sie nim.

Na androida jest aplikacja do pobrania za darmo. Tak jak pisał Michał, są reklamy i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

testowałem to 2 lata temu i skuteczność była na poziomie 1 na 3-4 suszarki więc bardzo słabo, ostatnio też z ciekawości włączyłem była akurat suszarka i fotoradar no i wyszło 50/50. Mnie osobiście bardzo zawiódł i gdybym się nim sugerował od dawna podróżowałbym komunikacją miejską. Jednak co CB to CB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym roku skutecznosc Yanosika zdecydowanie podskoczyła. Suszarki i mobilne radary na krajówkach przy obecnej liczbie użytkowników praktycznie zawsze są pooznaczane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Średnio wierzę tej aplikacji. Mam ją co prawda na iPhone ale i tak nic nie zastąpi rozsądku i CB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W tym roku skutecznosc Yanosika zdecydowanie podskoczyła. Suszarki i mobilne radary na krajówkach przy obecnej liczbie użytkowników praktycznie zawsze są pooznaczane.

Korzystam kilka razy w tygodniu i zazwyczaj online jest ponad 50 000 użytkowników co przekłada się na "pokrycie" kontroli. Zeszłoroczne akcje reklamowe w sieci i promocje na skrzyżowaniach dały rezultat.

 

Średnio wierzę tej aplikacji. Mam ją co prawda na iPhone ale i tak nic nie zastąpi rozsądku i CB

Z tym jest różnie. Na CB musisz słuchać niekoniecznie poważnych ludzi, Yanosik daje większą kulturę przekazu informacji. A jeżdżąc po Poznaniu i najbliższych jego okolicach Yanosik pokazuje ok 95% mijanych patroli i nie zmusza Cię do słuchania jak to Stachu z Marianem wymieniają swoje mongolskie mądrości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Średnio wierzę tej aplikacji

 

To jest ciekawe, rozwiń swoją myśl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To jest ciekawe, rozwiń swoją myśl

 

Nie wszystkie informacje maja pokrycie z rzeczywistością.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności