Skocz do zawartości
heros2000

Który bezpiecznik odpowiada za oświetlenie wnętrza passata B6?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

przy wymianie żarówki w części bagażnika (kombi) chyba zrobiłem małe zwarcie i od tej pory nie mam światła w całym wnętrzu, proszę o pomoc który bezpiecznik odpowiada za to oświetlenie? (bo myśle że w tym tkwi problem).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem sprawdz te dwa bezpieczniki one są niby odpowiedzialne za oświetlenie, jeżeli są przepalone to problem z głowy bo tak powinno być jeśli kolega zrobił jakieś zwarcie. Zdjecia w załączniku :P

1.JPG

2.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bezpieczniki sprawdziłem i niestety są całe, a światła jak nie było tak niema :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam ponownie,

uszkodzeniu lub zalaniu mógł też ulec moduł komfortu trzeba go sprawdzić znajduje się pod siedzeniem jeżeli się nie myle :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zalaniu? to niemożliwe. Powoli się przyzwyczajam do braku oświetlenia we wnętrzu, ale chyba bez elektromechanika się nie obędzie z tak błachego powodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego w Broniszach masz dobrego elektryka . Jak bardzo chcesz ja tam często jestem i mam VCP możemy go zdiagnozować .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz podać jakiś bliższy namiar na tego elektryka w Broniszach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie ...czy rozwiązałeś problem z oświetleniem ...walczę z tym samym od dłuższego czasu ... będę wdzięczny za informację

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bezpiecznik od oświetlenia bagaznika i wnetrza znajduje sie w lewej skrzynce bezpieczników pod nr 15 i wartosci 5A .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Pilnie potrzebuje numer bezpiecznika od podgrzewania foteli przednich w b6.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
numer bezpiecznika od podgrzewania foteli przednich

 

Ogrzewanie siedzeń

 

z przodu: 34 (25)

z tyłu 21 (10); 29 (25)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy rozmieszczenie bespieczników w b6 jest takie same jak w b5?proszę o odpowiedź? ja dopiero się zarejestrowałem i Witam wszystkich posiadaczy VW

Edytowane przez szwed0377
poprawka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro
Bezpiecznik od oświetlenia bagaznika i wnetrza znajduje sie w lewej skrzynce bezpieczników pod nr 15 i wartosci 5A .

zgadza się na bank 15 bezpiecznik w tablicy od kierowcy kiedyś zrobiłem zwarcie i już wiem :)piątka jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
uszkodzeniu lub zalaniu mógł też ulec moduł komfortu trzeba go sprawdzić znajduje się pod siedzeniem jeżeli się nie myle

 

moduł komfortu w b6 jest za schowkiem, tym przed pasażerem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogromna prośba do elektryków

czy mogę w miejsce zaznaczone szczałką na zdięciu wpiąć się z ledami dziennymi.

W tym miejscu pojawia się napięcie po uruchomieniu zapłonu a znika po około 10 sekundach po wyjęciu kluczyka ze stacyjki.

Innymi słowy czy gdzieś pod maską mogę się wpiąć z lampami do jazdy dziennej led o mocy razem 12W, lub w którym miejscu podłączyć się z zasilaniem aby było jak najmniej roboty ale żeby zapalały się zgodnie z przepisami.

IMG_1224.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy można tak zrobić żeby gniazdo przedniej zapalniczki działało po wyłączeniu zapłonu .Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bezpiecznik od oświetlenia bagaznika i wnetrza znajduje sie w lewej skrzynce bezpieczników pod nr 15 i wartosci 5A .

ja takiego nie mam..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość stachu03

Witam wszystkich. Mam taki sam jak w temacie, tzn. nie mam oświetlenia kabiny po tym jak pogrzebałem przy światełku w bagażniku. Dodatkowo szukam tych bezpieczników i nie mogę znaleźć oprócz tych pod maską, ale tam bezpiecznika od oświetlenia kabiny raczej nie znajdę. Mam pytanie czy aby dostać się do innych bezpieczników trzeba zdemontować schowek ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otwórz prawe i lewe przednie drzwi i na bokach przedniej konsoli masz zaślepki zdejmij je i zobaczysz resztę bezpieczników .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@stachu03 bezpiecznik od oświetlenia wnętrza znajduje się w lewej skrzynce bezpieczników (od strony kierowcy) pod nr 15 wartość 5A .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności