Skocz do zawartości
Gość custome

pilnie ceny nowych częsci

Rekomendowane odpowiedzi

Gość custome

witam serecznie, właśnie zamówiłem części do swojego paska, chciałbym jak najszybciej dowiedziec się o cenach tych części. Oczywiście wszystko najlepszych firm: przeguby zewnętrzne prawy, lewy, łącznik stabilizatora i uszczelka pod"klawiaturę?" . Z góry dzięki i pozdrawaim, przepraszam jeśli było to już poruszane ale mam naprawdę tylko chwilę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość derg

Widze że masz do wymiany to co ja :) więc.. za przegób zapłaciłem 172zł był to jeden z lepszych tańszy 130 a łacznik bodajże 110 jakis badziew po 70zł albo 60

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość rafmart

ja wstawilem ten tanszy przegub bo akurat niemialem kasy ale podobno mam na niego rok gwarancji niewiele moge o nich napisac bo przejechalem na nich 1500 km

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hha

To jak zamówiłeś już nowe części to po co pytasz o ceny? Pytanie o ceny lub i ich porównanie zadaje się przed zakupem i przed zamówieniem. Ponadto podaj ten NAJLEPSZE firmy bo przynajmniej bedziemy mogli sensownie porównać ceny a nie gdybać !!!

 

HHA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hha, nie domyślasz się, dlaczego pyta teraz o ceny? Chce chłopak wiedzieć do jakiego poziomu będzie mógł ostatecznie podczas odbioru znegocjonwać cenę. Wielu sprzedawców stosuje taką taktykę, że określa cenę bezpośrednio po sprowadzeniu, zresztą jesli pracujesz w handlu, powinieneś wiedzieć. ;) Mniemam, że najlepsze = najdroższe, przy zdroworozsądkowej marży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hha

Nie, niestety tego nie rozumiem i nie domyslam się. Ja bym nie kupił nic w takim miejscu gdzie z góry nie wiem ile część będzie mnie kosztować. U mnie klienta zawsze wie ile zapłaci a jak chce ponegocjować to przed zamówieniem. Nie sprowadzam tajli jak nie uzgodnię ceny z klientem. Troche bezsensowne podejście sprzedawcy, który sprowadza części bez podania klientowi ceny. Czy nie bierze pod uwagę tego, że klient może się poprostu rozmyśleć i zrezygnować z zakupu?

 

HHA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość custome

dziękuję kolegom, którzy byli uprzejmi poprostu odpowiedziec na moje zapytanie. hha, oczywiście że zawsze wiem ile kosztuje towar przed sprzedażą, tutaj w rolę wchodziły troszeczkę inne układy, mianowicie dostałem te części wzamian za wykonanie pracy i chciałem się dowiedziec czy nie zawyża cen tych części. Jeśli chodzi o "lepsze firmy" to tak jak pisał sipowitz to te droższe, mimo że nie mam za wiele kasy to zawsze staram się o jak najlepsze części do pasatka. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hha

Stety czy niestety nie zawsze najlepsza część jest nadroższa.

 

Dla przykładu Febi/Bilstein vs. Lemfoerder (wachacze, drążki i inne elementy zawieszenia). Febi jest droższe od Lemfoerdera a jednal ten drugi to jest lepszy.

 

Kolejny przykład ATE vs. Textar. (układ hamulcowy - tarcze i klocki). Prawie w każdym przypadku w hurtowniach ATE ma droższe części a jednak to Textar od lat trzyma bardzo wysoką jakość i w zasadzie jest ... lepszy.

 

Podaj jakie firmy u Ciebie weszły w grę to Ci bliżej powiem co ile powinno kosztować.

 

Piszcie Panowie pełniejsymi zdaniami a nie większość to ogólniki.

 

HHA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mar/cin

Witam.

hha Lemfoerder dolny przedni do auta mojego auta jaka jest cena.

Dzieki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam.

hha Lemfoerder dolny przedni do auta mojego auta jaka jest cena.

Dzieki.

Zdziwisz się jak dostaniesz cenę.

Jest tajemniczy :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja myślałem że Febi jest tańszy od Lemfoerdera może jakiś dowód??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie że FEBI jest tańszy ,prawie 50%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mar/cin

hehe pawelb6

 

Kosztowal mnie 300 PLN ten wachacz wiec juz po pytaniu jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nieźle,czemu tak drogo?A piszesz o Febi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla przykładu Febi/Bilstein vs. Lemfoerder (wachacze, drążki i inne elementy zawieszenia). Febi jest droższe od Lemfoerdera a jednal ten drugi to jest lepszy.

tak napisał hha dlatego moje pytanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie polecono Moog'a - jest drozszy od Febi ale ponoc lepszy.

Wiecie cos na ten temat ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mar/cin

pawelb6 chodzilo mi o Lemfoerder'a prawy dolny przedni .

..czy to duzo dla mnie to byla cena do przyjecia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pawelb6 chodzilo mi o Lemfoerder'a prawy dolny przedni .

..czy to duzo dla mnie to byla cena do przyjecia.

rozumiem,napisałem bo poprostu mam o wiele taniej i niewiedziałem że ludzie tak zdzierają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam o wiele taniej
Podaj może źródło, wiele osób pewnie chętnie skorzysta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

żródło jest u kolegi który pracuje w hurtowni i proponował mi Febi,ale cena była o wiele niższa,raczej kupić trzeba osobiście lub przezemnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności