Skocz do zawartości
Gość adam1222

czujnik ciśnienia klimatyzacji- jak podłączyć

Rekomendowane odpowiedzi

Gość adam1222

koledzy

 

zakupiłem auto vw passat 1,9 tdi 130 km 2002r. z rozbitym przodem ( urwana wtyczka od przewodu podłączonego do czujnika ciśnienia klimy-przewód 4-żyłowy ) w czujniku występują 4 piny ( 1,2,3,4 )

proszę o instrukcję jaki kolor kabla pod jaki pin podłączyć.Będę wdzięczny za wszelaką pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
koledzy

 

zakupiłem auto vw passat 1,9 tdi 130 km 2002r. z rozbitym przodem ( urwana wtyczka od przewodu podłączonego do czujnika ciśnienia klimy-przewód 4-żyłowy ) w czujniku występują 4 piny ( 1,2,3,4 )

proszę o instrukcję jaki kolor kabla pod jaki pin podłączyć.Będę wdzięczny za wszelaką pomoc.

 

Włącznik ciśnienia F129 wtyczka 4 pinowa podłączenie jak poniżej:

 

Czujka pin1/wtyczka pin 1 - kolor brąz/biały

Czujka pin2/wtyczka pin 2 - kolor brąz/niebieski

Czujka pin3/wtyczka pin 3 - kolor szary/czerwony

Czujka pin4/wtyczka pin 4 - kolor brąz.

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość adam1222

dziękuję bardzo za pomoc , jak podłączę i nabiję klimę dam znać co się dzieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

czy może ktoś opisać jak działa ten czujnik, które styki się zamykają i przy jakim ciśnieniu. Jak sprawdzić miernikiem czy od strony czujnika wszystko jest ok. Wyczytałem że on może nie załączyć sprężarki bo jest albo za wysokie ciśnienie albo za niskie. Proponowano zrobić mostek na wtyczce tylko które przewody. Chodzi mi oto, żeby sprawdzić czy jest klima nabita bo w samochodzie VW t4 raz działa, a raz nie. Nie można podłączyć się do komputera (ecu, klimatronic, abs - złącze obd I )

 

EDYTOWANO

25.08.2009r.

Już wiem które przewody

http://www.a6klub.pl/a6-c5-24-nie-dzialajaca-klima-vt11961.htm

 

P.S

nadal mnie martwi brak komunikacji z ecu

Edytowane przez sojkis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności