Skocz do zawartości
CICHY_LUBLIN

prpblem z pilotem i zamkiem

Rekomendowane odpowiedzi

probel jest taki dorwałem pilota do niego ale nie moge go zestroic ... vagcom nie czyta modułu komforu i nie moge nic z tym zrobic jakies pomysły .... bo ja mysle zeby kupic od goscia co brałem kluczyk moduł jeszcze

Edytowane przez CICHY_LUBLIN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ty jesteś pewien że masz moduł komfortu? w moim pasku nie ma, ale wiem że ponoć niektóre miały (nie wiem od czego to zależy).

jak vag nie chce go czytać to może cś z modułem

w b5 da się vagiem zaadoptować kluczyk - ale w module komfortu

w B5 moduł komfortu ma dużo róznych funkcji których nie ma B4 - np szyby i zamki są sterowane po szynie danych aw b4 to na zwykłych kablach jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

_tytul1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no raczej jest

szyby mi sie otwieraja i zamykaja z kluczyka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie to jest, ale ni jak nie da się z nim połączyć. Więc nic Ci kluczyk tutaj nie da, że go dorwałeś. W B5 owszem, ale tutaj nie...

Trzeba wsadzić sobie centralkę z allegro, do sterowania zamkiem i do domykania szybek. Wszystko jest ładnie opisane, sterownik ma mieć sterowanie dwoma plusami. Domykanie to wydłużenie impulsu zamykania. I tyle.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to co z kluczyka orginalnego dup. a jak wsadze moduł z tego pasata co mam kluczyk :D ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jak zmieniałem baterie to za długo był bez niej i sie rozkodował więc chyba był tak jakby czysty i mozna go "zakodować" czyli zestroić z centralką. Zobacz to http://img13.imageshack.us/my.php?image=pilotj.jpg Ja tak swój zakodowałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki spróbuje tylko ja nie mam tej czujki w lusterku tylko jakos dziwnie bo jest tu w konsoli przedniej w głosniku jest takie kułeczko

 

---------- Post added at 11:03 ---------- Previous post was at 10:33 ----------

 

takim sposobem tez nie działa moze ja mam cos innego :/ bo w lusterku nie mam czujki :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te "kółeczko" to jest od klimy czujnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli co mam tylko centralny z kluczyka ? ... wiec musze wszystko dokupic od innego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności