Skocz do zawartości
Gość radek_GL

wtyczka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość radek_GL

do czego jest ta wtyczka na zdjęciu w pasku B3

 

wtyczka.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pszemek

Do podłączenia do zbiorniczka wyrównawczego.Były wersje z czujnikiem w tym zbiorniczku który zapalał kontrolkę jak było z mało płynu.U mnie tego nie ma - wtyczka wisi sobie jak u Ciebie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość adso

Nie jest to przypadkiem zasilanie bocznych kierunków? Tak strzelam bo już za ciemno żeby w aucie sprawdzić. :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siem!!!

 

Do podłączenia do zbiorniczka wyrównawczego.

U mnie jest cos takiego...tyle ze ida tylko dwa kabelki!!!Zoltozielony i brazowy!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pszemek

Pisze tak bo mam drugi zbiorniczek wyrównawczy(kupiłem na szrocie razem z korkiem - korek był potrzebny a zbiorniczka nie chciało mi się przekładać) i jest na nim miejsce gdzie ta wtyczka pasuje idealnie.Więc to jest napewno czujnik poziomu cieczy.adso, wiązki przewodów kierunkowskazów idą razem z przewodami świateł i kończą się przy reflektorach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość adso

Przemku, chodzi mi o kierunki w błotnikach, musiałem je dokupić ze względu na hak holowniczy i podłączałem je do takiej 3-pinowej wtyczki właśnie w tym miejscu, ale czy to wtyczka na zdjęciu to teraz nie wiem. pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pszemek

Też musiałem założyć boczne kierunki.Ale zasilanie brałem od przednich.Co do tej wtyczki to zdania nie zmieniam ;) jutro zrobię zdjęcie tego zbiorniczka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość adso

Chyba zawsze jest tam taka wtyczka, a właściwie gniazdo, obojętnie czy auto ma seryjnie te boczne kierunki czy nie. Przynajmniej u mnie jest. Szkoda, że nie widać kolorów kabli dokładnie, chyba tylko brązowy. Stawiam na kierunki :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wufa

Witam

Ludzie pomyślcie, gdzie kierunki, a gdzie ta wtyczka tak jak mówił pszemek, to jest od czujnika w zbiorniczku, którego zazwyczaj paski nie mają...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość adso

zmusiliście mnie żebym wyszedł na dwór :] , czujnik poziomu płynu ma dwa kable pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość rozavw

ta wtyczka jest od poziomu płynu chłodniczego,tyle że były też wstawiane czujniki na 3 przewody od temperatury rozruchu dlatego czasem są dwia a czasem są 3 przewody, u mnie są 3.Jesli to jest wtyczka od kierunków to z prawj strony powinna byc taka sama ...czyż nie?????a może sie myle

 

 

 

wtyczka od kierónków jest wyprowadzona i wisi sobie przy :lewa strona -skrzynka bespieczników ,

Prawa strona-obok wentylatora

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sie znaczy ze wszystkie paski miały tak wyprowadzona instalacje, a nie wszystkie maja zbiorniczek z czujniekie?? czy wolna kostka swiadczy o tym ze zbiorniczek byl juz wczesniej wymieniany??

marudze bo u mnie tez jest taka kostka ;)

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pszemek

bonusik29, taj jak piszesz.U mnie też wisi wtyczka więc pewnie tylko przyoszczędzali na zbiorniczkach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość adso

Witam wszystkich, zamieszczam zdjęcia swojej wtyczki :) brąz-masa, czarno-biały - kier. lewy czarno-zielony - kier. prawy. Kiedyś widziałem cały org. zestaw do zamontowania kierunków na błotnik: lampki, wiązka, przepusty gumowe i wtyczka w jakiejś kosmicznej cenie. Do tej pory nie udało mi się trafić na taką wtyczkę 3-pin więc jest prowizorka, ale się sprawdza. pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość radek_GL

dziś tą wtyczkę sprawdziłem miernikiem i okazało się że jest do kierunków bocznych bo pojawia się na niej napięcie jak włączę kierunek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pszemek

A ja dziś sprawdziłem i faktycznie wtyczka u mnie jest ale dochodzą do niej tylko dwa przewody.Tej 3-przewodowej w ogóle nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może chodzi o tę wtyczkę a ona napewno nie jest od zbiorniczka.

ja takiej kostki wogóle nie mam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość radek_GL
może chodzi o tę wtyczkę a ona napewno nie jest od zbiorniczka.

ja takiej kostki wogóle nie mam

 

o tą dokładnie o tej pisałem i ona jest od kierunków bocznych już sprawdziłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności