Skocz do zawartości
platyn

wymiana przerywacza kierunków

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

ostatnio padły mi kierunki i awaryjne, co lepsze podczas zamykania pilotem w kluczyku działają:D czy to przerywacz? jak to zmienic zeby nie zniszczyc deski?

z góry dzieki:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przerywacz jest zespolony razem z wlacznikiem swiatel awaryjnych, po prostu wyciagnij go.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bezpieczniki ok, bankowo przerywacz bo powinien dac jakis dźwięk jakby byl sprawny. Ciezko mi go wyciagnac zeby nie narobić zniszczen na desce, moze trzeba radio albo panel od klimy odkrecic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podwaz go i wyciagnij . nic sie nie stanie .

on jest wpiety na wtyczce i napewno z niej wyskoczy.

ja bym na twoim miejscu zalatwił jakis na podmianke. bo dziwna sprawa z nim.

wydaje mi sie ze jak by to byla wina przerywacza to jak bys zamykal auto to tez by nie zadzialaly.

jak boisz sie moim sposobem zdjac ten przelacznik do awaryjnych to zawsze mozesz :

zdjasc ramke ozdobna od climatronika , odkrecic 4 srubki torx , wysunac panel climatronik i juz masz dostep do wtyczki (od tylu ) na ktora wpiete sa awaryjne.

powodzenia !

Edytowane przez szewos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawdzę jutro, wielkie dzięki;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jak pisal kolega naprosciej sciagnac te ramke z klimy podwadzajac czyms plaskim, odkrecisz klime i wypychasz wszystko sobie od srodka , a jezeli bedziesz kupowal taki wlacznik ,to mam do sprzedania ,nowy z salonu ,podaje link ,

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=50525

 

pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności