Skocz do zawartości
marthy

AZM 2.0 - wymiana cewki i kabli WN

Rekomendowane odpowiedzi

Znalazłem jak by ktoś w przyszłości szukał tego modułu zapłonowego w vr5 znajduje się pod pompa abs.pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracając do sytuacji u mnie w pasku zauważyłem cos takiego, że odpala za drugim razem gdy temp na zewnątrz waha sie w granicy 10 do 22 stopni na plusie te dane sa mniej więcej orientacyjne z moich obserwacji. Masakra co to może być w zeszłym tyg poranki byly u mnie zimne bo ok 3-5 stopni to palił od strzała wczoraj po 22 z pracy bylo 8 stopni tez bez problemu a jak w ciagu dnia jechałem na miasto bylo w południe ok 20 stopni to juz nie zapalił za pierwszym razem. Masakra zaczynam wykluczać cewkę ze to może cos innego. Podmieniłem czujnik temperatury bo mialem ze szrotu oryginał od silnika 1.6 tez ten zielony i nic żadnego efektu tak samo się zachowuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak to zrobisz to masz dojście do cewki ,śruby są bodajże na torx-a , trzeba się trochę pogimnastykować , ale jest to do opanowania bez odkręcania kolektora ssącego.

 

Zdejmowałeś przepustnicę czy robiłeś na czuja z tymi śrubkami na torx-a?

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

pojawiły się błędy :mad::

w silniku: 17978 i 16687 (brak zapłonu w 3 cylindrze)

 

U mnie zaśniedział wtyk kabla WN od strony cewki. Cały zielono-biały w środku. Wyczyściłem, nasmarowałem i hula póki co.

Wyczytałem w katalogu Beru, że jest smar do tych wtyków, który zapobiega utlenianiu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli ma sie zalozony gaz to są jakies dodatkowe problemy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności