Skocz do zawartości
kobe008

Termostat w 1.6 AHL, gdzie jest ? ? ? Pomocy

Rekomendowane odpowiedzi

Może mi ktoś napisać, gdzie znajduje się termostat w Passacie B5 1.6 AHL ? Przy okazji może ktoś pomoże. Przy jeździe na trasie przy temp. otoczenia ok 15 stopni temperatura wody dochodzi max do 70 stopni. W mieście przy dochodzi do 80, czy to bedzie termostat ? Mozna to jakos sprawdzic ? z góry dzieki ! Pozdrawiam !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

[ATTACH]10868[/ATTACH] myślę że pomogłem, wyjmuje się go z boku silnika.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ,aby dostać sie do termostatu w ahlku musisz zrzucić pasek z alternatora,następnie odkręcic i odchylić go,i wtedy bedziesz widział plastikowy krociec na dwóch śrubkach pod ktorym znajduje sie termostat..pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, dzieki serdeczne panowie ! :) Powiedzcie mi tylko teraz jak Wam moge wystawic "pomógł" bo jestem nowy na forum i nie bardzo wiem, jak to zrobic ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Klikasz to co na rysunku[ATTACH]10883[/ATTACH]

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale u mnie nic takiego sie nie wyświetla,ale może to dlatego, że dopiero co się tutaj zarejstrowalem ! Jeszcze raz dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zawsze możesz wstawić pomógł nie ma tego że nie ma:)

 

PS Jak będziesz miał coś jeszcze z tym autem wal na PW mam ten sam rocznik i silnik więc na pewno pomogę wiele rzeczy już wymieniłem.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
PS Jak będziesz miał coś jeszcze z tym autem wal na PW mam ten sam rocznik i silnik więc na pewno pomogę wiele rzeczy już wymieniłem.

 

No to ja się podepnę pod ofertę pomocy:D

 

Czy wymieniałeś już rozrząd? Jeśli tak to napisz proszę ile cie to kosztowało i co było wymieniane.

 

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w ASO jak robilismy to ostatnio to wyszlo cos koło 800 z robocizną...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w ASO jak robilismy to ostatnio to wyszlo cos koło 800 z robocizną...

 

W ASO za B5 800 zł??!!:591:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy wymieniałeś już rozrząd? Jeśli tak to napisz proszę ile cie to kosztowało i co było wymieniane.

 

pozdr

 

Witam

Wymieniałem pasek rozrządu + pompa + napinacz + uszczelniacz wału + koło zębate wału + paski klima - alternator + napinacz paska klimy koszt około 400 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesc pomocy mam passata b5 1.6 ahl wymienilem czujnik temp. i termostat a autko dziwni sie zachowuje odcina zaplon przy 5 tys obrotow i np. jest 90 stopni a przy przygazowaniu na wyzsze obroty temperatura spada w ciagu paru sekund na 40 stopni po czym po chwili zaczyna rosnaci moze ktosi wie czemu tak sie dzieje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności