Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam posiadam w swoim aucie radio rcd 300 lecz nie jestem z niego zbytnio zadowolony marnie gra. Chcialbym je wymienic na RCD 510 i mam takie pytanie czy po wymianie bedzie duza roznica w jakosci dzwieku? Glosniki mam standardowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie gra super, aż miło. Jak bedziesz chcial kupic to daj znac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A masz na sprzedaż? bo może i ja bym wymienił :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie liczcie sie z tym ze autka ponizej 2008 roku musza miec wymieniony sterownik gateway na nowszy, poniewaz radyjko rozladowywuje akumulator doszczetnie. Ja wymienilem u siebie w sobote postal do dzisiaj i rano lipa. Ani rusz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ile taka przyjemnosc kosztuje? Radio + ten sterownik ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jamal tylkow przypadku RCD 510 ? czy RNS tez :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie sie zastanawiam bo chce kupic RCD 510 tylko mialem wachania czy gra duzo lepiej niz RCD 300 bo na samym wyswietlaczu mi nie zalezy. Prosze jeszcze o rozwiniecie tematu o co chodzi z tym sterownikiem gateway. Z gory dzieki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko RCD 510. Ja rozwiazalem to w ten sposob ze zamienilem radio na RNS i wszystko cacy. Gadalem dzisiaj z kolega ktory pracuje w VW i u nich procedura mowi o upgradzie softu w radio. Jesli nie to nowy sterownik. 3C0 907 530L u Gajosa jakos 670zl + roboczogodzina na kodowanie i wymiane u Paczkowskiego 215 zl. Dlatego lepiej dolozyc i kupic RNS'a. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam problem z radiem RCD 510 w passacie b6 2005r - radio nie wyłącza się automatycznie po wyjęciu kluczyka i co gorsze ma problemy z podświetleniem przycisków w radiu tzn. jak włączę światła to czasami się załączy podświetlenie a czasem nie, bywa też tak, że wyłączę radio a podświetlenie przycisków nadal świeci pomimo wyłączonych świateł i wyjętego kluczyka - pomaga jedynie odłączenie kostki zasilania.

 

Reszta funkcji w radiu działa poprawnie.

 

Czy ktoś miał podobny problem ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne Radio i naprawdę dobrze gra. Na plus zmieniarka wbudowana, dotykowy wyświetlacz i funkcja automatycznego nagrywania info o korkach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WITAM

 

Jako że nie mogę jeszcze założyć nowego tematu zapytam tu .

 

Mam radio rcd300 wymieniłem na nawigację i chciałbym sprzedać te radio tylko nie mogę znaleść kodu czy kod odczytam jak wsadzę spowrotem do auta i podłączę pod vag can pro,taki program pośiadam,jeżeli nie to wyczytałem że z vinem i numerem radia do aso i oni powiedzą ,tylko za ile czy to się będzie opłacało. Z góry dziękuję za odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przy wymianie radia z RCD 300 na RCD 310 lub 510 potrzebna wymiana gateway bo inaczej bedzie rozładowywał aku mam komplet do sprzedania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja będe zakładał teraz radyjko ZENEC to chyba gateway też wymienie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
przy wymianie radia z RCD 300 na RCD 310 lub 510 potrzebna wymiana gateway bo inaczej bedzie rozładowywał aku mam komplet do sprzedania

 

Może i tak, ja wymieniałem z RCD 500 na 510 i wszystko OK, auto z 2005 a radio z września 2010r.

I do tej pory nic mi nie siadło!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo gateway moze masz E ? na C rozładowywuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam C - sprawdzone!

może jest róznica jak się ma 300 a 500?

jedynie co to nie mam funkcji Galla i nie mam na radiu komunikatów z climatronica

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cos to dziwne albo było kopane w sofcie radia rcd 510 na 1000% jak włozysz orginał radio rcd 310,315,510 pada aku po 3 dniach i nie ma innej mozliwosci bo te radia nie wyłacza im sie uspienie i dla tego pada aku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Prośba o informacja jak dokonać upgrade softu z v3 na v5 nawigacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Auto Passat B6 z 2005 grudzień. Obecne radio RCD300. Mam zamiar kupić RCD510, proszę o informację jak,gdzie i za ile muszę wymienić gateway żeby nie rozładowywało akumulatora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak w temacie... może zna ktoś odpowiedż?

Lub jakie radio jest dedykowane do b5 fl 2002 ?

Proszę o info.

pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności